ورزشیآخرین عناوین

گاریدو: من نماینده میلیون ها هوادار پرسپولیس هستم

گاریدو،سرمربی پرسپولیس از برنامه های ویژه ای برای هدایت سرخپوشان تهرانی خبر داد و گفت در نقل و انتقالات تابستانی باید بازیکنی جذب شود که عطش قهرمانی داشته باشد.

 «خوان کارلوس گاریدو» در نشست خبری اظهار داشت: افتخار بزرگی است که سرمربی پرسپولیس هستم و به خوبی واقفم که این باشگاه بزرگ است و تیم های بزرگ خواسته های بزرگ دارند.

او افزود: مهم ترین موفقیت هواداران هستند و پرسپولیس بابت هوادارانش در جهان نامدار است. من نماینده میلیون ها هوادار پرسپولیس هستم و احساس افتخار آنها به تیم‌شان برای من اهمیت دارد.

او تصریح کرد: هدف ما کسب عنوان قهرمانی است و بازی به بازی جلو می رویم.‌ بازیکنان خوبی داریم و با کمک به همه بازیکنان تلاش می کنیم تا کیفیت پرسپولیس بالا رود. من نهایت سعی خود را خواهم کرد که بازی به بازی جلو برویم.

او تصریح کرد: باشگاه دارد در نقل و انتقالات کار می کند من با مدیرعامل و بادامکی صحبت کردم و کارهای نقل و انتقالاتی را آنها انجام می دهند و هفته آینده زمان مناسبی است برای نقل و انتقالات است.

وی ادامه داد: پرسپولیس همیشه عطش قهرمانی را دارد و بازیکنان این موضوع را می دانند که با چه هدفی بازی کنند. مهم ترین دستورالعمل ما پیروزی در هر بازی است و زمانی که ما عطش قهرمانی داریم باید برای هدف خود بجنگیم. ما نماینده میلیون ها هوادار هستیم و هواداران همیشه عادت دارند تا برد پرسپولیس را شاهد باشند. ما نظام و قانون مندی را در تیم برقرار خواهیم کرد.

گاریدو: من نماینده میلیون ها هوادار پرسپولیس هستم

گاریدو افزود: پرسپولیس تیم قوی است و مدیریت در تلاش است که قرارداد بازیکنان تمدید شود و من به مدیریت باشگاه اطمینان دارم. بسیار مهم است که بازیکنی جذب شود که عطش قهرمانی داشته باشند.

او تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و ما هدف مان پیروزی در هر بازی است. دربی همیشه بازی بزرگی است و می دانم باید از لحاظ روحی و روانی برای دربی جنگید.

وی ادامه داد: من مربی پرسپولیس هستم و نقل و انتقالات توسط درویش و بادامکی انجام می شود و مهم نیست از چه ملیتی باشند و فقط باید با کیفیت باشند.

گاریدو در خصوص مشورت با اسپانیایی هایی که سابقه کار در ایران داشتند گفت: با فرد خاصی مشورت نگرفتم اما مربیان اسپانیایی که در ایران کار کردند را می شناسم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا