نبض بورس

کاهش 1500 واحدی شاخص بورس

امروز شنبه اغلب نمادهای خودرویی بازار سبزپوش بودند و نمادهای خودرو، فولاد و خساپا از نمادهای سبز بودند که اثر مثبت بر شاخص …
امروز شنبه اغلب نمادهای خودرویی بازار سبزپوش بودند و نمادهای خودرو، فولاد و خساپا از نمادهای سبز بودند که اثر مثبت بر شاخص داشتند. اما شاخص در نهایت ریزش کرد و پایین‌تر از سطح روز چهارشنبه ایستاد.

در معاملات امروز شنبه شانزدهم دی ماه 1402، شاخص کل بورس تهران هزار و 532 واحد نسبت به روز کاری گذشته پایین‌تر ایستاد و به سطح 2 میلیون و 153 هزار و 701 واحد رسید.

شاخص کل هم‌وزن بورس نیز با افزایش 316 واحدی در رقم 757 هزار و 75 واحدی ایستاد.

شاخص کل فرابورس با افت 12 واحدی به رقم 26 هزار و 181 واحد رسید. همچنین شاخص هم وزن فرابورس با افزایش 215 واحد به سطح 139 هزار و 471 واحد رسید.

بزرگان سبز و قرمز بورس و فرابورس

امروز اخابر، میدکو و همراه نمادهای قرمز پوش بورس بودند که بیشترین اثر را در افت شاخص کل بورس داشتند. در سوی دیگر اغلب نمادهای خودرویی بازار سبزپوش بودند و نمادهای خودرو، فولاد و خساپا از نمادهای سبز بودند که اثر مثبت بر شاخص داشتند.

در فرابورس نیز نمادهای بپاس، وسپهر و تجلی بیشترین اثر کاهنده را بر شاخص داشتند و نمادهای غصینو، سرچشمه و دماوند بیشترین اثر افزایشی را بر شاخص کل فرابورس داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا