دسته‌بندی نشده

قیمت دلار در یک قدمی 62 هزار تومان/ تتر از دلار جلو زد

امروز در معاملات بازار ارز تهران،قیمت دلار با رشد ۶۰۰ تا ۷۰۰ تومانی بازگشایی شد و با کانال دوم از کریدور ششم فقط ۱۰۰ تومان فاصله دارد.

قیمت دلار امروز با افزایش ارزش بازگشایی شد و سقف قبلی را شکست. رشد ۶۰۰ تومانی این اسکناس آن را در آستانه ورود به کانال دوم از کریدور ششم قرار داده است. امروز تتر در کانال ۶۲ هزار تومانی قرار گرفت.

Screenshot 2024-06-30 at 12.24.25 PM

روند رشد قیمت دلار در حالی که انتظار می‌رود معامله‌گران در انتظار انتخابات باشند، رخ داده است. فعالان بازار ارز می‌گویند معاملات همچنان در دو راهی انتخابات قرار دارد و جهت‌گیری خاصی ندارد. تحلیلگران اقتصادی کف قیمت این اسکناس را کانال ابتدایی کریدور ششم و سقف آن را کانال سوم از کریدور مذکور می‌دانند و معتقدند اگر مقاومت بعدی قیمت دلار شکسته شود روند صعودی این اسکناس شکل می‌گیرد.

قیمت دلار در یک قدمی 62 هزار تومان/ تتر از دلار جلو زد

درهم برای کانال ۱۷ هزار تومانی خیز برداشت

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۹۶۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز شنبه ۲۰۰ تومان رشد دارد. قیمت تتر با رشد ۸۰۰  تومانی یک کانال صعود کرد و روی رقم ۶۲ هزار و ۱۰۰ تومانی ایستاده است.

پوند انگلیس با رشد ۹۰۰ تومانی روی قیمت ۷۸ هزار و ۳۲۹ تومانی معامله شد و یورو نیز با افزایش ۷۰۰ تومانی روی رقم ۶۶ هزار و ۳۶۰ تومانی ایستاد. گفتنی است اسکناس دلار روز یکشنبه با رقم ۴۶ هزار و ۱۶۷ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۱۰۶ تومانی عرضه شد و ۱۰۰ تومان گران شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا