خودروآخرین عناوین

بازار خودرو امروز/ ثبات قیمت انواع محصولات داخلی و مونتاژی

امروز شنبه، 9 تیر بازار خودرو کار خود را با ثبات آغاز کرد. به طوری که قیمت تمامی محصولات داخلی و مونتاژی با حفظ تعادل و بدون تغییر هستند.

 قیمت خودرو امروز، شنبه 9 تیر 1403، در تمامی محصولات نسبت به روزهای گذشته تغییری پیدا نکرد و بازار در حالت ثابت باقی ماند. همچنین نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو تاثیری در آن نداشته است.

با توجه به قیمت‌های وبسایت ایران جیب، تمامی محصولات داخلی و مونتاژی ثابت گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز کار خود بدون تغییرآغاز کردند.

سورن پلاس دوگانه‌سوز و دنا پلاس توربو 6 سرعته از محصولات خوب ایران خودرو، هرکدام با قیمت ثابت 776 میلیون و 500 هزار تومان و 943 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

بازار خودرو امروز/ ثبات قیمت انواع محصولات داخلی و مونتاژی

پژو پارس TU5 و پژو 207 اتوماتیک پانوراما از محصولات پرطرفدار این شرکت،  بدون هیچ تغییری نسبت به روز‌های گذشته به قیمت 885 میلیون تومان و یک میلیارد و پنج میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

ساینا S اتوماتیک و کوییک GXR-L از محصولات پر فروش شرکت سایپا، با حفظ تعادل قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ 519 میلیون تومان و 438 میلیون تومان ارزش گذاری شد.

شاهین اتوماتیک G از محصولات دیگر این شرکت، بدون هیچ تغییری به قیمت 821 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

خودرو داخلی9 تیر_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

بازار خودرو‌های مونتاژی همانند بازار خودرو‌های داخلی در صبح امروز تغییری نداشتند.

XX3 کراس (دستی) و آریزو 6 پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی تجربه نکرده‌اند و هر کدام به ترتیب با قیمت یک میلیارد و 75 میلیون تومان و یک میلیارد و 586 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

تیگو7 پرو پرمیوم و تیگو 8 پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری را تجربه نکرده‌اند. و هر کدام با قیمت دو میلیارد و 30 میلیون تومان و سه میلیارد تومان به فروش می‌رسند.

جک S5 و کی‌ام‌سی J7 در شمار برتر محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روز‌های گذشته به قیمت یک میلیارد و 635 میلیون تومان و یک میلیارد و 731 میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

فیدلیتی پرستیژ (7 نفره) از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و520 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

خودرو خارجی9تیر (1)_page-0001

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا