ورزشیآخرین عناوین

جذب دروازه بان خارجی برای استقلال، ماجرا چیست؟

با وجود عملکرد درخشان سید حسین حسینی باشگاه استقلال چرا باید به دنبال جذب دروازه بان خارجی باشد، اما بعضی این اقدام باشگاه را مرتبط با جیمی جامپ زن می دانند!

 اگر قرار باشد مهم‌ترین نقاط قوت استقلال در فصل گذشته را مرور کنیم، احتمالا همه موافق خواهند بود که یکی از آنها عملکرد حسین حسینی درون دروازه بوده؛ گلری که شاید بهترین فصل فنی‌اش را پشت سر گذاشت و با ۱۸ کلین‌شیت دستکش طلایی را از آن خود کرد و برترین دروازه‌بان لیگ برتر لقب گرفت. به شکلی شگفت‌انگیز اما این روزها خبر می‌دهند باشگاه استقلال برای فصل جدید به دنبال استخدام یک دروازه‌بان خارجی است؛ گلری که بعضی خبرگزاری‌ها حتی ملیت او را هم تعیین کرده‌اند و می‌گویند اهل کرواسی است و مذاکره با او جدی شده! این ماجرا از هر جهت عجیب است.
روشن نیست چرا استقلال باید یکی از سهمیه‌های خارجی‌اش را بسوزاند و کلی هم هزینه دلاری انجام بدهد تا برای بهترین بازیکن فصل قبلش رقیب بتراشد. اگر هم گلر خارجی برای نیمکت‌نشینی می‌آید که این تازه بدتر هم هست. برخی هم در این میان، اقدام باشگاه استقلال را به همان جنجال کذایی در آغوش گرفته شدن جیمی‌جامپ زن از سوی حسینی ربط می‌دهند که اگر واقعا همین‌طور باشد، فقط می‌توان تاسف خورد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا