اقتصادمهمترین اخبار روز

قیمت دلار امروز 30 خرداد/ کاهش 100 تومانی دلار در بازار کم رمق ارز

قیمت دلار در شروع معاملات در روند رنج بازگشایی شد و کاهش ۵۰ تا ۱۰۰ تومانی داشت معامله‌گران معتقدند اوضاع آرام سیاسی و تلاش بازارساز مانع رشد بیشتر دلار شده است.

 قیمت دلار امروز با کاهش محدودی بازگشایی شد و نیمه کانال ۹ کریدور پنجم را از دست داد.

Screenshot 2024-06-19 at 12.23.48 PM

بازار ارز کم رمق شد

معامله‌گران همچنان به اخبار سیاسی توجه ویژه‌ای دارند و معتقدند تلاش بازارساز برای ثبات قیمت دلار این اسکناس را در روند رنج قرار داده است. کاهشی‌های بازار نیز امید دارند روند نزولی بازار ارز با تزریق اخبار مساعد سیاسی سرعت بگیرد.

فعالان بازار ارز امید دارند موضوعات مربوط به برجام و روابط مساعد با سایر کشورها از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری به قوت مطرح شود تا بازار ارز در کریدور پنجم عقب‌نشینی کند.

گفتنی است بازار ارز امروز و دیروز عمق چندانی نداشت و روند معاملات چندان سرعت ندارد. فعالان این بازار تعطیلی روز دوشنبه و انتظار معامله‌گران برای انتخابات و روزهای پایانی ماه را دلیل کم‌رمقی بازار ارز می‌دانند.

قیمت دلار امروز 30 خرداد/ کاهش 100 تومانی دلار در بازار کم رمق ارز

درهم فریز شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۸۰  تومانی ایستاده است و نسبت به روز سه‌شنبه تغییر قیمت ندارد. قیمت تتر با کاهش ۵۰ تومانی با  قیمت دلار همراه شد و روی رقم ۵۹ هزار و ۳۵۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با قیمت ۷۵ هزار و ۵۰۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با رشد ۱۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۷۸۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار روز سه‌شنبه با رقم ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۸۰۹ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت نداشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا