اقتصادآخرین عناوین

قیمت دلار امروز/ کاهش 200 تومانی دلار در بازار بی رمق ارز

امروز در معاملات بازار ارز تهران قیمت دلار با نوسان کاهشی در کانال 58 هزار تومانی باقی ماند.

قیمت دلار در اولین روز هفته با کاهش ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومانی در کانال هشتم از کریدور پنجم درجا زد. این اسکناس بیش از دو هفته است که در منطقه‌ای مشخص محصور شده و در روندی رنج معامله می‌شود. برای هفته پیش‌ رو روند رنج و نوسان محدود برای دلار قابل پیش‌بینی است.

 قیمت دلار امروز با کاهش ۲۰۰ تومانی در پله‌های پایانی کانال هشتم از کریدور پنجم در حال معامله است.

قیمت دلار امروز 26 خرداد 1403 / بازار بی‌رمق دلار درجا زد

Screenshot 2024-06-15 at 12.18.29 PM

گفتنی است روند تقاضا در بازار ارز کاهشی است و معامله‌گران معتقدند رخدادهای سیاسی و انتخابات ریاست جمهوری آنها را در انتظار گذاشته است.

کاهشی‌های بازار ارز می‌گویند قیمت دلار در هفته‌های منتهی به انتخابات نوسان بیشتری خواهد داشت و همین موضوع معامله‌گران را از ترس ضرر، دست به عصا کرده است.

قیمت تتر فریز شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۶۰  تومانی ایستاده است و نسبت به آخرین معامله هفته گذشته رشد ۳۰ تومانی دارد. قیمت تتر با کاهش قیمت دلار همراه نشد و روی رقم ۵۹ هزار و ۱۵۰ تومانی در حال نوسان است.

پوند انگلیس با کاهش ۹۰۰ تومانی با قیمت ۷۴ هزار و ۵۶۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با افت ۳۵۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۱۴۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار روز شنبه با رقم ۴۵ هزار و ۶۷۹ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۶۵۰ تومانی عرضه شد و هر یک از این ارزها بیش از ۵۰ تومان گران شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا