اقتصادآخرین عناوین

قیمت سکه 39 میلیون تومان می شود اگر …

طبق ارزیابی ها قیمت سکه در اواخر هفته قبل با کاهش قیمت دلار در مسیر نزولی قرار گرفت.

قیمت سکه امامی در روزهای پایانی هفته قبل نزولی شد؛ برخی سکه‌بازان در معاملات پشت خطی جمعه شب می‌گفتند که با توجه به شرایط موجود، در صورتی که نرخ دلار کاهشی شود، تداوم نوسان کاهشی سکه هم محتمل است.

 بررسی‌ها نشان می‌دهد که در روز‌های پایانی هفته گذشته با کاهش نرخ ارز، قیمت سکه امامی هم آرایش نزولی به خود گرفت؛ قیمت‌های درج شده در در سایت اتحادیه طلا و جواهر گواه این مدعاست‌. به گزارش اقتصادنیوز این فلز گران بهای داخلی عصر پنجشبه بر روی پله سوم کانال ۴۰ میلیون تومان معامله شد. همچنین در معاملات پشت خطی روز جمعه هم سکه جانی برای افت و خیز نداشت و رنج ماند.

همچنین روز جمعه قیمت طلای جهانی بدترین هفته خود در طول یک‌ماه اخیر را ثبت کرد و به این ترتیب، اونس طلا دیروز با کاهش ارزش دلار، افزایش یافت اما به سمت ثبت بدترین هفته خود در طول یک‌ماه و نیم گذشته حرکت کرد.

برخی سکه بازان در معاملات پشت خطی جمعه شب می‌گفتند که با توجه به شرایط موجود در صورتی که نرخ دلار کاهشی شود، تداوم  نوسان کاهشی سکه هم محتمل است.   براساس آنچه که رسانه ها روایت کرده اند در انتهای هفته گذشته نرخ دلار آزاد در کانال ۵۷‌ هزار تومانی به فعالیت خود ادامه داده است.

در شرایط کنونی فنی‌های بازار معتقدند که ماندگاری سکه بالای مرز ۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان مهم است و در صورتی که این محدوده حفظ شود احتمال اینکه به ۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد وجود دارد. در غیر این صورت اگر سکه مرز ۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را از دست دهد، ممکن است تا کانال ۳۹ میلیون تومان عقب نشینی کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا