ورزشیآخرین عناوین

وداع باشکوه مهدی طارمی با پورتو

طارمی پس از انجام آخرین دیدار خود با پیراهن پورتو گفت: همیشه طرفدار پورتو خواهم ماند.

 تیم فوتبال پورتو در هفته سی و سوم لیگ برتر پرتغال شامگاه یک شنبه به مصاف بوآویشتا رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

مهدی طارمی لژیونر ایرانی پورتو پس از ۴ فصل حضور در این تیم، قصد دارد در انتهای فصل جدا شود و به اینتر برود. او در این دیدار از دقیقه ۵۹ وارد زمین شد و در دقیقه ۸+۹۰ گل برتری را برای پورتو به ثمر رساند تا در آخرین دیدار در ورزشگاه دراگائو با پیراهن پورتو، وداع باشکوهی با هواداران داشته باشد.

طارمی پس از این دیدار گفت: این یک لحظه احساسی برای من است. همانطور که می‌دانید این آخرین بازی من در ورزشگاه دراگائو بود. من همیشه چه در داخل و چه در بیرون زمین طرفدار پورتو خواهم بود و از این تیم دفاع خواهم کرد و به آن افتخار خواهم کرد.

او در ادامه گفت: من همیشه تلاش کردم بهترین عملکرد را برای پورتو به نمایش بگذارم و بهترین باشم. دلم برای اینجا تنگ می‌شود. از همه هوادارانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم. در دیدار آخر برابر براگا هم تلاش می‌کنیم بهترین باشیم و تا آخرین لحظه برای هواداران و برای تیم می‌جنگیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: من همیشه به هواداران احترام گذاشته‌ام اما تصمیم گرفتم قرارداد جدیدی با تیمی دیگر امضا کنم، تا آخر عمرم حامی پورتو خواهم بود و از این پس یک «سوپر دراگائو» هستم. من یک مهاجم هستم و وظیفه‌ام گلزنی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا