اقتصادمهمترین اخبار روز

کاهش 700 تومانی قیمت دلار/ سیاستگذار در حال نوسانگیری

امروز هم در آغاز معاملات امروز بازار ارز تهران قیمت دلار روند کاهشی داشت.

 این اسکناس در کانال دوم کریدور ششم بازگشایی شد و با کاهش‌های ۱۰۰ تومانی به کانال پایین‌‌تر برگشت. با نوسانات قیمت دلار برخی معامله‌گران در لاک احتیاطی فرو رفته قیمت دلار ظهر چهارشنبه با کاهش ۷۰۰ تومانی به کانال ابتدایی کریدور ششم برگشت. روند نزولی قیمت این اسکناس صبح امروز به صورت پلکانی شروع شد و دلار را در پله هفتم کانال اول کریدور ششم قرار داد.

گفتنی است امروز درهم نیز با کاهش ۱۸۰ تومانی بازگشایی شد و به کانال ۱۶ هزار تومانی برگشت. این کاهش قیمت بر افت دلار تاثیر گذاشت. معامله‌گران معتقدند بازارساز با افزایش قیمت دلار در روزهای گذشته از بازار ارز نوسانگیری کرده و اکنون با کاهش قیمت قصد دارد دلار را وارد کریدور ۵۰ هزار تومانی کند.

قیمت درهم به کانال ۱۶ هزار تومانی برگشت

قیمت درهم امروز با کاهش ۱۸۰ تومانی با رقم ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومانی در حال معامله است. تتر با رقم ۶۲ هزار و ۴۰۰ تومانی در حال معامله است و افت ۵۰۰ تومانی پیدا کرده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۸۰۰ تومانی روی رقم ۷۷ هزار و ۳۰۰ تومانی ایستاده و یورو نیز روز چهارشنبه  با کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی با رقم ۶۶ هزار تومانی در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز تغییر قیمت پیدا نکرد. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان عرضه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا