خودروآخرین عناوین

دور تند افزایش قیمت خودرو بعد از جهش غیر منتظره دلار

امروز در بازار خودرو قیمت خودروهای داخلی و هم خودروهای مونتاژی در مسیر صعودی قرار گرفته است.

قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403، صعودی گزارش می‌شود. قیمت‌ها در برخی موارد تا 90 میلیون تومان افزایش یافته و در هر دو بازار داخلی و مونتاژی دیده می‌شود.

 قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403، پس از دو هفته رکود و افت ناچیز قیمت‌ها، سرانجام افزایشی شد. از صبح امروز اغلب محصولات داخلی و مونتاژی رشد قیمت دارند و در برخی موارد یک خودرو وارداتی همانند هونگچی H5، بالغ‌ بر 90 میلیون تومان گران‌تر شده است. روز گذشته نرخ ارز در بازار آزاد افزایش یافت و همین موضوع باعث شد قیمت خودرو بلافاصله دچار رشد قیمت شود.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی، رشد چند درصدی نسبت به روز گذشته دارد.

کوییک S دنده‌ای یکی از هاچ‌بک‌های اقتصادی سایپاست که نسبت به روز گذشته چهار میلیون تومان گران‌تر شده و با 436 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G استاندارد جزو معدود محصولات شرکت سایپا به شمار می‌رود که از ابتدای امروز هفت میلیون تومان رشد قیمت دارد و با 747 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو 207i دنده‌ای یکی از رکوردداران افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی به شمار می‌رود که با رشد 20 میلیون تومانی نسبت به ابتدای روز، به نرخ 756 میلیون تومان رسید.

دنا پلاس توربو اتوماتیک که روز گذشته رکورددار افت قیمت در بازار داخلی بود، امروز رکورد رشد قیمت را زد و 45 میلیون تومان افزایش یافت. این خودرو هم‌اکنون با یک میلیارد و 185 میلیون تومان معامله می‌شود.

 

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی هم از صبح امروز صعودی گزارش می‌شود.

جک J4 آپشنال یکی از ارزان‌ترین محصولات کرمان موتور محسوب می‌شود که از صبح امروز 13 میلیون تومان گران‌تر شد و به 840 میلیون تومان رسید.

ام‌وی‌ام X33 کراس اتوماتیک جدیدترین کراس‌اوور اقتصادی مدیران خودرو است که رشد 20 میلیون تومانی را به ثبت رساند و با یک میلیارد و 275 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ هفت نفره که محصول جدید گروه بهمن به شمار می‌رود، تنها در یک روز توانسته 60 میلیون تومان گران‌تر شود و رکورد رشد قیمت محصولات مونتاژی را نصیب خود کند. این خودرو هم‌اکنون با دو میلیارد و 570 میلیون تومان معامله می‌شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا