اقتصادمهمترین اخبار روز

جدال سیاستگذار و بازار در منطقه حساس/ درجازدن دلار در کانال 60 هزار تومانی

امروز هم در بازار ارز دلار در یک روند نزولی در محدوده قیمت دیروز معامله شد.

قیمت دلار امروز با روند کاهشی بازگشایی شد؛ اما در ادامه معاملات با افزایش ۱۵۰ تومانی به محدوده قیمتی روز قبل برگشت. معامله‌گران معتقدند  قیمت این اسکناس در روند رنج قرار گرفته است.

قیمت دلار امروز با کاهش ۱۵۰ تومانی در کف کریدور ششم بازگشایی شد. عقب‌نشینی محدود قیمت دلار دوام چندانی نداشت و طولی نکشید که این اسکناس مسیر رفته را برگشت. دلار در لحظه نگارش این گزارش با قیمت روز گذشته و در پله پنجم و کف کریدور ششم در حال معامله است.

 

معامله‌گران معتقدند جدال بین سیاست‌گذار و دلار بر سر تغییر کریدور، داغ است و قیمت دلار برای برگشت به کریدور پایین‌تر مقاومت می‌کند. آنها معتقدند بازارساز دست بالا را دارد و طی ساعات آینده یا حتی فردا دلار کریدور پایین‌تر را تاچ خواهد کرد.

حواله و اسکناس دلار کاهشی شد

قیمت درهم امروز با کاهش ۱۲۰ تومانی با رقم ۱۶ هزار و ۳۸۰ تومانی در حال معامله است. تتر با کاهش ۲۵۰  تومانی کاهشی شد و در کف کانال ۶۱ هزار تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۵۵۰ تومانی روی رقم ۷۶ هزار و ۷۰۰ تومانی ایستاده و یورو نیز روز دوشنبه با افت ۵۰۰ تومانی با رقم ۶۴ هزار و ۹۶۰ تومان در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز برخلاف دو روز ابتدایی هفته، کاهشی شد. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان عرضه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا