اقتصادآخرین عناوین

افزایش 300 تومانی قیمت دلار در آرامش بازار ارز امروز

امروز قیمت دلار در بازار ارز در یک نوسان افزایشی به میزان 300 تومان افزایش یافت.

قیمت دلار امروز سه شنبه در کریدور ششم، یک کانال پیشروی کرد. کارشناسان اقتصادی مسیر دلار را اصلاح قیمت در روند صعودی عنوان می‌کنند.

قیمت دلار امروز افزایش محدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومانی داشت. معامله‌گران روند فعلی قیمت دلار را حاصل تلاش بازارساز و آرامش اخبار سیاسی عنوان می‌کنند.

 

در چهارمین روز هفته گذشته دلار در کانال چهار و پنج کریدور ششم نوسان داشت و همانند روز گذشته افزایش محدودی داشت.

فعالان بازار ارز، روند قیمت دلار را با نوسانات صعودی عنوان کردند. کارشناسان اقتصادی نیز این فراز و فرودهای محدود قیمت را، عادی عنوان می‌کنند و می‌گویند باید مانند یک نوسان محدود به آن نگاه کرد نه روند.

درهم درجا زد

 

قیمت درهم امروز بدون تغییر قیمت و با همان رقم ۱۷ هزار و ۵۵۰ تومانی روز گذشته معامله شد. تتر با رشد ۲۰۰ تومانی همپای دلار رشد کرد و با رقم ۶۵ هزار و ۳۵۰ تومانی معامله شد.

قیمت پوند انگلیس در لحظه نگارش این گزارش با رقم  ۸۰ هزار و ۴۱۰ تومان در حال معامله است و نسبت به روز یکشنبه تغییر قیمتی نداشت. امروز یورو افزایش ۲۰۰ تومانی داشت و روی رقم ۶۹ هزار و ۳۷۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز نیز همانند دو روز گذشته افزایش داشت و به ترتیب با رقم ۴۳ هزار و ۸۹۷ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۹۷۶ تومان عرضه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا