انتخاب سردبیر

سومین کنفرانس مدیریت فرایند برگزار شد:

برای سومین بار در 14 بمهن ماه سال ۱۴۰2، دومین کنفرانس مدیریت فرایند کشور به همت شرکت توسعه راهکار جهان مدیر برگزارکننده در یک روز کامل از ساعت 9 الی 17 در سالن همایش های بین الملل  دانشگاه علم و فرهنگ (س) با شکوه هر چه بیشتر و استقبال بیشتر نسبت به سالهای گذشته برگزار گردید.

این کنفرانس هم مانند دو دور قبلی و با وجود شرایط نامناسب اقتصادی با استقبال حداکثری علاقمند به گونه ای برگزار شد که ثبت نام ها در روز دوشنبه 9 بهمن یعنی 5د روز قبل از شروع کنفرانس تکمیل گردید. در این کنفرانس بیش از ۳3۰ نفر از علاقه مندان و متخصصان مدیریت فرایند بود.

نکته حائز توجه دیگر حضور سخنرانان خارجی در این همایش بود که با ارائه تجربیات خو به ارزش کنفرانس بیش از پیش افزود.

سومین کنفرانس مدیریت فرایند برگزار شد:

متخصصین بیش ۱۵۰ سازمان در کنفرانس حاضر بودند و این موضوع هم برای ما و هم برای اسپانسرها و حامیان مالی کنفرانس که بیشتر آن ها را شرکت های فروشنده نرم افزارهای BPMS ایرانی تشکیل داده بودند، جذابیت بالایی داشت.

 

در این کنفرانس برای اولین بار نمایندگان استانی استانی شرکت توسعه راهکار جهان مدیر از استان های یزد، ارومیه و اصفهان حضور داشتند.

سومین کنفرانس مدیریت فرایند برگزار شد:

 

شش اسپانسر از کنفرانس حمایت مالی کردند جالب توجه است که  از بین این شش حامی سه شرکت فروشنده نرم افزارهای BPMS و یک شرکت در حوره دیجیتال مراکتینگ و دو شرکت در حوزه صنایع فلزی و معدنی بودند.

تیزر و فیلم کوتاه معرفی این شرکت ها پیش از آغاز کنفرانس و بین زمان های استراحت بارها پخش شد و لوگوی آنها نیز در تمام پوسترها بصورت ویژه و در مسیرهای مختلف قرار گرفت. طبق نظرسنجی به عمل آمده، رضایت حامیان به دلیل مراجعه متخصصین از سازمان های مختلف در سطح بسیار بالایی قرار داشت.

یکی از حامیان این کنفرانس  شرکت لوتوس بود. این شرکت در ارائه نرم افزارهای BPMS  بومی شده پیش گام می باشد.

کاتالوگ شرکت های اسپانسر از طریق پکیج های هدیه کنفرانس در ابتدای ورود تقدیم شرکت کنندگان قرار گرفت و در انتهای کنفرانس نیز به دوستان تندیس یادبود تقدیم شد:

سومین کنفرانس مدیریت فرایند برگزار شد:

مطالب ارائه شده برخلاف بسیاری از کنفرانس های دیگر، در عین حال که  بار تجربی زیادی داشت به بخش علمی آن نیز توجه خیلی خوبی شده بود بطوریکه بسیاری از سخنرانان، مدیران و مشاورین پروژه های بزرگ مدیریت فرایند کشور به شمار می روند و تجربیات خود را از استقرار مدیریت فرایند بیان نمودند.

همچنین سخنرانی مهندس دلیری موسس شرکت توسعه راهکار جهان مدیر درباره حمکرانی مدیریت فرایند صحبت کردند. موضوعی بسیار پر اهمیت بوده و با تعیی نقش  مسئولیتها و روش  استقرار مدیریت فرایند و … از بسیاری از چالش ها، مقاومت ها و  سردرگمی ها در این مسیر جلوگیری می کند.

سومین کنفرانس مدیریت فرایند برگزار شد:

نظم فوق العاده در برگزاری کنفرانس مدیریت فرایند و رعایت برنامه زمانبندی اعلام شده قبلی نیز موضوع مهمی بود که تقریباً تمام شرکت کنندگان نسبت به آن ابزار رضایت حداکثری داشتند.

همچنین گواهی نامه شرکت کنندگان در روزهای پیش از برگزاری کنفرانس آماده گردید که در انتها تقدیم شرکت کنندگان گردید.

جذابیت کنفرانس به حدی بود که شرکت کنندگان تا آخرین لحظه  سالن کنفرانس راترک نکرده بودند و مشتاقانه سخنرانی های کنفرانس را دنبال می کردند.

امید است با یاری شما عزیزان بتوانیم گامی کوچک در جهت فرهنگ سازی و همچنین افزایش آگاهی سازمان ها در حوزه مدیریت فرایند در سازمان های ایرانی برداریم و کمک کنیم تا ضمن گام نهادن در این مسیر با شناخت کافی و دید کافی در حوزه مدیریت فرایند وارده شده و از نتایج چشم گیر آن مطلع شوند.

باتوجه به نیاز به بالابرد سطح آگاهی در حوزه مدیریت فرایند این شرکت تصمیم گرفته است علاوهبر برگزاری کنفرانس وجهت کمک به توسعه افراد و ایجاد متخصصان درون سازمانی دوره جامع مدیریت فرایند را با سازکار و شیوه ای نوین برگزار کند. برای کسب اطلاعات در این خصوص با شماره تماس -2186051598 در ارتباط باشید.

در پایان از تیم جهان مدیر به خاطر تلاش هاشون برای برگزاری این کنفرانس بزرک و عالی تشکر می کنیم.

سومین کنفرانس مدیریت فرایند برگزار شد:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا