اقتصاد

پس لرزه های کاهش سهمیه بنزین!

تصمیمی که دولت محترم درخصوص کاهش سهمیه بنزین اتخاذ کرد، متأسفانه در…
شهریاری در تذکری شفاهی در خصوص کاهش سهمیه بنزین گفت: فضای سیستان و بلوچستان متأسفانه متشنج است و مردم، رانندگان تاکسی و بین شهری به شدت نگران هستند و هزینه‌های آنها افزایش پیدا کرده است.

ایلنا نوشت: حسینعلی شهریاری در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، ۹ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تصمیمی که دولت محترم درخصوص کاهش سهمیه بنزین اتخاذ کرد، متأسفانه در استان سیستان و بلوچستان که وسعت آن به اندازه چند استان کشور است، مشکلاتی ایجاد کرده است.

نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعداد زیادی از مردم استان به خصوص جوانان به دلیل بیکاری به کار مسافرکشی مشغول هستند، کاهش سوخت برای معلمین و افرادی که مسافت زیادی را برای رسیدن به روستا باید طی کنند، مشکلاتی زیادی را ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: به نظر می‌رسد در تصمیم‌گیری یک قوه عاقله‌ای که مسائل کشور را با یک نسخه نبیند، وجود ندارد. باید استان‌ها را متفاوت ببینند تا مشکلاتی برای مردم ایجاد نشود.

شهریاری افزود: فضای سیستان و بلوچستان متأسفانه متشنج است و مردم، رانندگان تاکسی و بین شهری به شدت نگران هستند و هزینه‌های آنها افزایش پیدا کرده است. در این مقطع زمان تصمیم نابخردانه گرفته شده که برای مردم مشکل ایجاد کرده است.

این نماینده در مجلس یازدهم گفت: با این تورم و گرانی به نظر می‌رسد یک عده‌ای آگاهانه به دنبال آن هستند که مردم را ناراضی کنند و زمانی که اتفاقی برای مردم می‌افتد این عده خود را بی‌اطلاع و مبرا می‌دانند. این افراد چرا مشورت نکرده و نطرسنجی نمی‌کنند و زمان و مکان را به موقع نمی‌سنجند و چرا این تصمیمات را می‌گیرند که باعث نگرانی مردم می‌شود.

وی اضافه کرد: از رئیس جمهور درخواست می‌شود که دستور دهند این مصوبه لغو شود و مشکلات را از سر راه مردم در بعضی از استان‌ها به خصوص استان‌های پهناور بردارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا