خودروآخرین عناوین

نوسان اندک قیمت انواع خودرو/ خرید و فروش صفر شد

امروز در بازار خودرو نوسان قیمت ها بسیار ناچیز است و معاملات خودرو به کمترین مقدار رسیده است.

 نوسانات در هر دو بازار خودرهای داخلی و مونتاژی، بسیار پایین گزارش می‌شود.

 قیمت خودرو امروز، دوشنبه، 3 اردیبهشت 1403 نسبت به روزهای گذشته نوسان چندانی ندارد. اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی بازار کمترین تغییر قیمت را نسبت به روزهای گذشته تجربه می‌کنند؛ اما در موارد معدود، خودرویی همچون جتا VS7 که محصول وارداتی شرکت ماموت خودرو به شمار می‌رود افت قیمت 100 میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی تغییر چندانی نسبت به روز گذشته ندارد و نوسان آنها غالباً زیر 10 میلیون تومان است.

ساینا اتوماتیک S یکی از ارزان‌ترین سدان‌های دنده اتومات بازار به شمار می‌رود که از صبح امروز 11 میلیون تومان گران‌تر شده و با 508 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G با مدل 1403 سدان لوکس شرکت سایپاست که نسبت به روزهای گذشته چهار میلیون تومان افت قیمت دارد و با نرخ 766 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سمند سورن پلاس یکی از سدان‌های محبوب و پرفروش ایران‌خودرو نیز از آغاز روند معاملات امروز پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با قیمت 780 میلیون تومان معامله می‌شود.

تارا دنده‌ای V1 از صبح امروز تنها سه میلیون تومان افت قیمت داشته و به نرخ 881 میلیون تومان رسیده است.

 

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی بازار هم افت‌وخیز چندانی ندارند.

جک J4 آپشنال ارزان‌ترین سدان مونتاژی کرمان موتور نسبت به روز گذشته پنج میلیون تومان افت قیمت دارد و با 895 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

ام‌وی‌ام X33 دنده‌ای کراس یکی دیگر از جدیدترین محصولات مدیران خودرو شمرده می‌شود که تغییری نسبت به دیروز ندارد و با همان نرخ یک میلیارد و 95 میلیون تومان معامله می‌شود.

فونیکس آریزو 6 پرو سدان رده‌بالای مدیران‌خودرو محسوب می‌شود که از ابتدای روند معاملات امروز تغییری ندارد و با یک میلیارد و 610 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فونیکس تیگو 8 پرومکس یکی از گران‌قیمت‌ترین خودروهای مونتاژی بازار به شمار می‌رود که از صبح امروز با رشد 50 میلیون تومانی، وارد کانال سه میلیارد تومان شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا