صفحه نخست »» بازار سرمایه »» فرابورس ۱۴:۵۱ ۱۳۹۹/۰۱/۱۸

تغییر در سقف ارسال هر سفارش برای نمادهای فرابورسی

اکوبورس: سقف ارسال هر سفارش برای نمادهای فرابورسی تغییر کرد.
تغییر در سقف ارسال هر سفارش برای نمادهای فرابورسی

به گزارش اکوبورس، شرکتهای با سرمایه پایه بیش از ۱۰۰ میلیون، سقف هر سفارش ۲۰۰۰۰۰سهم و با سرمایه کمتر از ۱۰۰میلیون سقف هر سفارش ۱۰۰۰۰۰سهم خواهد شد. این قانون از دوشنبه 99/1/18 اعمال می شود.
▫️در خصوص نمادهاي معاملاتي که اخيراً عرضه اوليه شده اند (شامل وآوا1، کلر1، فروي1، ومهان1، شصدف1، شگويا1 و ساوه1 ) نحوه تعيين محدوديت حجمي هر سفارش تا اطلاع ثانوي بر اساس وضعيت فعلي مي باشد.

گفته شده است که این اقدامات برای کاهش بار ترافیکی سامانه معاملات است.

قابل ذکر است برای خرید در گذشته اگر به فرض مثال یک میلیون سهم از نمادی که سقف سفارش۵۰هزارتایی داشت نیاز بود شما ۲۰درخواست خرید ۵۰هزار سهمی به سامانه معاملات ارسال کنید اما طبق قانون جدید درصورتیکه سقف سفارش نماد مورد نظر شما فرضا ۲۰۰هزار تایی بشود،  شما برای خرید ۱میلیون سهم فقط کافی است ۵درخواست ۲۰۰هزارتایی به جای ۲۰درخواست ۵۰هزارتایی به سامانه ارسال کنید.

برچسب ها فرابورس ،
اخبار مرتبط

پرداخت سود روزشمار مهمترین مزیت صندوق گنجین

اکوبورس: دوران کرونا هم نتوانست مانع برگزاری هفتادوسومین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» در فرابورس ایران شود؛ اگرچه برای رعایت نکات بهداشتی نشست معرفی ظرفیت‌های صندوق سرمایه‌گذاری یکم آوید به صورت آنلاین برگزار شد و مدیرعامل تامین سرمایه امین به صورت مجازی به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ ادامه مطلب

هر هفته یک عرضه اولیه انجام می‌شود

اکوبورس: معاون بازار فرابورس با بیان اینکه در سال جاری تقریبا در آخر هر هفته شاهد یک عرضه اولیه در فرابورس خواهیم بود، اظهار کرد: بر این اساس سهام شرکت آریاساسول آماده عرضه در هفته آینده است.

۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ ادامه مطلب

سهامداران پدیده شاندیز برای اطلاع از سهام خود چه باید بکنند؟

اکوبورس: سخنگوی شرکت پدیده شاندیز گفت: از چند ماه گذشته اقدامات لازم برای ورود این نماد به بورس در دستور کار قرار گرفت که این اقدام با موفقیت انجام شد و در دو روز گذشته شاهد درج نماد این شرکت در بازار پایه فرابورس بودیم.

۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!