صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۴:۴۷ ۱۳۹۹/۰۱/۱۸

حداقل ارزش سفارش هر خرید در بورس پانصد هزار تومان

اکوبورس: امکان ارسال سفارش خرید با مبلغ کمتر از ۵۰۰هزار تومان از تاریخ ۲۰فروردین ماه ممکن نیست.
حداقل ارزش سفارش هر خرید در بورس پانصد هزار تومان

به گزارش اکوبورس،براساس اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار، پیرو بند 7 ششصد و سی و سومین صورتجلسه در تاریخ 28 اسفندماه 98 ، هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: حداقل ارزش هر سفارش خرید ارسالی از طریق سامانه معاملات بر خط به استثناء سفارش های خرید در روز عرضه اولیه، از مبلغ یک میلیون ریال به مبلغ پنچ میلیون ريال افزایش پیدا می کند. این مصوبه  از تاریخ 20 فروردین ماه سال 99 عملیاتی می شود و شرکت های کارگزاری موظف هستند نسبت به اعمال این محدودیت در زیرساختهای بر خط خو اقدام کرده و همزمان با اعمال به مشتریان اطلاع رسانی کنند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

مدیرعامل «ومعادن»: مردم را در پروژه‌های پر بازده معدنی شریک می‌کنیم

اکوبورس: اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) صبح روز پنجشنبه 18 شهریور در محل سالن جلسات این شرکت با حضور سهامداران عمده با موضوع افزایش سرمایه این شرکت تشکیل شد.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ادامه مطلب

جزییات فروش سهام عدالت

اکوبورس: درحالی که مشمولان سهام عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند همچنان و بعد از گذشت یک سال امکان فروش سهام خود را ندارند، غیرمستقیم ها میتوانند با طی کردن چند مرحله سهام خود را به فروش بگذارند.

۱۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ادامه مطلب

افزایش سهم تامین مالی از طریق بازار سرمایه با تجمیع و تنقیح قوانین

اکوبورس: رییس هیات مدیره بورس تهران به بررسی اهمیت بازار پایه و دلایل عدم توسعه آن در ایران پرداخت و گفت: در ایران علیرغم آنکه بازار سرمایه متشکل و ساختار یافته از قدمت زیادی برخوردار نیست اما تصویب قانون توسعه ابزارها و نهادهای و تلاش های صورت گرفته و رشد شتابان بخش های مختلفی از بازار سرمایه در سال های اخیر این بازار و پتانسیل نهفته آن را برای تأمین مالی بنگاه های اقتصادی در کانون توجه قرار داده است.

۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!