صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۴:۴۷ ۱۳۹۹/۰۱/۱۸

حداقل ارزش سفارش هر خرید در بورس پانصد هزار تومان

اکوبورس: امکان ارسال سفارش خرید با مبلغ کمتر از ۵۰۰هزار تومان از تاریخ ۲۰فروردین ماه ممکن نیست.
حداقل ارزش سفارش هر خرید در بورس پانصد هزار تومان

به گزارش اکوبورس،براساس اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار، پیرو بند 7 ششصد و سی و سومین صورتجلسه در تاریخ 28 اسفندماه 98 ، هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: حداقل ارزش هر سفارش خرید ارسالی از طریق سامانه معاملات بر خط به استثناء سفارش های خرید در روز عرضه اولیه، از مبلغ یک میلیون ریال به مبلغ پنچ میلیون ريال افزایش پیدا می کند. این مصوبه  از تاریخ 20 فروردین ماه سال 99 عملیاتی می شود و شرکت های کارگزاری موظف هستند نسبت به اعمال این محدودیت در زیرساختهای بر خط خو اقدام کرده و همزمان با اعمال به مشتریان اطلاع رسانی کنند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

روند نزول و صعود بازار سرمایه چهار سال به چهار سال است

اکوبورس: مدیر آموزش شرکت اطلاع رسانی بورس با بیان این که روند رونق و نزول بازار سرمایه مانند بازارهای دلار و مسکن و طلا است گفت: به طور معمول روند نزول و صعود بازار سرمایه چهار سال به چهار سال است و پس از چهار سال صعودی، وارد چهار سال نزولی می شویم.

۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ادامه مطلب

به خاطر خودتان پول ترسو را وارد بورس نکنید

اکوبورس: دانش آموخته دکترای اقتصاد مالی می‌گوید اگر مؤلفه های اثرگذار بر بورس تغییر جدی نداشته باشند، پیش بینی می شود که بازار سرمایه صعودی برای سال ۱۳۹۹ شاهد باشیم اما ورود یکباره حجم بالای نقدینگی با هیجان بسیار بالا و رشد بی محابای شاخص در کنار عدم آگاهی افراد جدیدالورود نگران کننده است.

۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ادامه مطلب

چرا بازار بورس جذاب شده است؟

اکوبورس: مدرس علوم اقتصادی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: کم شدن سود سپرده‌های بانکی، ورود نقدینگی به بازار بورس، رشد تورم و افزایش نرخ ارز و ورود عموم مردم به این بازار از جمله دلایل رشد شاخص بورس است.

۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!