صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی بین الملل ۱۸:۰۸ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
به دنبال شیوع کرونا؛

ناو آمریکایی غرق در کرونا شد

اکوبورس: معاون ناوهواپیمابر از ابتلای سه نفر از کادر این ناو به ویروس «کووید-۱۹» خبر داد.
ناو آمریکایی غرق در کرونا شد

به گزارش اکوبورس به نقل از شبکه خبری سی ان ان روز چهارشنبه با انتشار این خبر اعلام کرد: آزمایش سه نفر از پرسنل ناو هواپیمابر «یو. اس. اس تئودور روزولت» به ویروس کرونا مثبت اعلام شده و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر قرار گرفتند.

«توماس مادلی» (Thomas Modly) معاون ناوهواپیمابر دراین باره گفت: آلوده شدن  سه نفر از کادر این ناو به ویروس «کووید-۱۹» مشخص شده و هم اکنون در بخش پزشکی یو. اس. اس روزولت تحت مراقبت قرار گرفتند، این نخستین گزارش از ابتلا به کرونا در میان نظامیان یک ناو است.

بنابراین گزارش درحالی ابتلا سه نفر از کادر ناو هواپیمابر تئودور روزولت به ویروس کرونا تایید می شود که این ناو ۵ هزار نیرو و پرسنل دارد.

این مسئول ناو هواپیما بر تئودور روزولت همچنین افزود: اکنون سرگرم شناسایی دیگر افرادی که با این سه تن در ارتباط بودند هستیم.

برچسب ها آمریکا ، کرونا ،
اخبار مرتبط

آیا باید منتظر حوادث جدید در خاورمیانه باشیم؟

اکوبورس: این دیدگاه کاملاً درست است که ویروس کرونا اقتصاد جهانی را با خلل اساسی و نوعی توقف کشنده روبرو کرده است. کرونا ابتدا در سرزمین دومین اقتصاد جهان "چین" آشکار شد و حالا در سرزمین اولین اقتصاد جهان "آمریکا" جولان می‌دهد.

۱۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ ادامه مطلب

نامردی تمام و کمال آمریکا در قبال ایران

اکوبورس: تلاش آمریکا جهت افزایش مستمر لایه‌ها و عمق تحریم‌ها و عدم تامین لوازم و نرم‌افزارهای ناوبری مورد استفاده شرکت‌های هواپیمایی ایران با هدف زمین‌گیر کردن بخش هوایی ایران و مانع‌تراشی در استفاده از فناوری اطلاعات در جلوگیری از شیوع کووید-19 همچنان ادامه دارد.

۱۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!