صفحه نخست »» اقتصادی »» اقتصاد کلان ۱۳:۵۹ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

تقویت باور عمومی لازمه تحقق شعار سال است

اکوبورس: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این که تعیین شعار سال ناظر بر واقعیت های موجود در جامعه است گفت: تقویت باور عمومی لازمه تحقق شعار جهش تولید در کشور است.
تقویت باور عمومی لازمه تحقق شعار سال است

به گزارش اکوبورس، اسدالله قره‌خانی آلوستانی افزود: مقام معظم رهبری همه ساله در پیام نوروزی و ایراد سخنرانی در مشهد مقدس استراتژی فعالیت هر سال را در سیاست گذاری های کلان تعریف و در ضمن توصیه هایی هم برای تحقق شعار سال به سران قوا، مسئولان و مردم دارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس همچنین اظهار داشت: تعیین شعار سال نیز ناظر بر واقعیت های موجود در جامعه است.

نماینده مردم علی آباد کتول و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: شعاری که از سوی مقام معظم رهبری در طلیعه هر سال مطرح می شود مربوط به یک نهاد و قوه نیست بلکه مربوط به سیاست گذاری و سیاست کلان حاکمیت و نظام است.

وی در ادامه افزود: برای تحقق شعار سال همه باید بصورت جدی نه شعاری پای کار بیایند و در این مسیر تلاش کنند.

قره خانی تصریح کرد: لازمه جهش تولید تغییر نگاه و رویکرد است یعنی تا زمانی که باور عمومی در بین سیاست گذاران، برنامه ریزان، مجریان، دولتمردان، مسئولان و همینطور مردم ایجاد نشود این شعار در حرف باقی خواهد ماند و به عینیت تبدیل نخواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه برای عینیت بخشی به شعار سال باید نگاه جامعه را تغییر داد، گفت: تغییر نگاه جامعه از طریق رسانه های دیداری، شنیداری، مکتوب و فضای مجازی میسر است.

نماینده مردم علی آباد کتول و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: جدا از این تحقق شعار سال نیازمند اتکای بهتر و بیشتر به ظرفیت ها و توانمندی های داخلی و بهره گیری مطلوب از امکانات بالقوه کشور از لحاظ ذخایر طبیعی و همچنین نیروی انسانی نخبه و کارآمد است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: برای تحقق شعار سال باید تمامی کار آفرینان، سرمایه گذاران، تولیدکنندگان، صنعتگران همه و همه در جامعه محترم شمرده شوند تا انگیزه برای فعالیت های مولد بیشتر و همینطور فرهنگ کار و تولید در جامعه تقویت شود.

انتهای پیام/

برچسب ها
اخبار مرتبط

ویروس کرونا و بحران بیکاری، گریبان اقتصاد را گرفت

اکوبورس: وال استریت در هفته منتهی به سوم آپریل با فراز و نشیب های بسیار زیادی رو به رو شد از پاندمیک شدن ویروس کرونا گرفته تا تغییر در شاخص های اقتصادی تأثیرگذار، مولفه هایی که بازار سهام این کشور را با روند نوسانی همراه کرد.

۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

درخشش طلا ادامه خواهد داشت

اکوبورس: در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران نسبت به ادامه روند افزایش قیمت طلا و اوج گرفتن از رکورد پایین اواسط ماه میلادی گذشته ابراز خوش بینی کردند.

۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

سدها، تسکین‌دهنده سیل‌های ناآرام

اکوبورس: سدهای کشورمان زمانی بیشترین کارایی‌شان ذخیره‌سازی آب برای شرب و کشاورزی بود اما اکنون علاوه بر تامین آب شرب و کشاورزی، نقش تسکین‌دهنده سیل‌های ناآرام را ایفا می‌کنند.

۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!