صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۳:۵۷ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

بورس امروز را چگونه آغاز کرد؟ (۶ فروردین ۹۸)

اکوبورس: در آغاز معاملات بورس روز چهارشنبه، شاخص کل با رشدی ۴۶۰۰ واحدی دوباره به کانال ۵۱۳ هزار واحدی بازگشت تا شروعی سبز در دومین روز معاملاتی سال ۹۹ داشته باشد.
بورس امروز را چگونه آغاز کرد؟ (۶ فروردین ۹۸)

به گزارش اکوبورس، در آغاز معاملات بازار سهام روز چهارشنبه ۶ فروردین، شاخص کل با رشدی ۴۶۰۰ واحدی دوباره به کانال ۵۱۳ هزار واحدی بازگشت. در این میان سه نماد وبملت، رمپنا و حکشتی به ترتیب با ۵۶۸، ۵۵۵ و ۳۳۵ واحد بیشترین تاثیر را بر سبزپوشی شاخص کل داشتند.

bours-0309.jpg

در ۳۵ دقیقه ابتدایی معاملات امروز بیش از ۱۶۰ هزار معامله در بورس انجام شد که طی آن یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون سهم با ارزشی بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال دادوستد شد. در این مدت ارزش معاملات فرابورس نیز بیش از ۳ هزار میلیارد ریال گزارش شده است.

بازار در حالی معاملات خود در روز چهارشنبه را آغاز کرده که روز گذشته و در نخستین روز معاملاتی سال، شاخص کل افتی ۴۲۰۰ واحدی را به ثبت رسانده بود. با این حال در ۳۰ دقیقه ابتدایی بازار امروز، وبملت با حجم معاملاتی نزدیک ۵۰۰ میلیون سهم، بیشترین حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داده است.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

پیش‌بینی بازار بورس در هفته دوم فرودین

اکوبورس: با وجود اعمال محدودیت‌هایی برای مقابله با شیوع کرونا، تا این لحظه خبری مبنی بر تعطیلی بازار سهام در هفته دوم نوروز منتشر نشده است. شاخص بورس در اولین هفته سال ۹۹ که تنها دو روز معاملاتی داشت، با رشدی ۸ هزار و ۳۶۷ واحدی بر پله ۵۲۱ هزار و ۲۶۷ واحدی تکیه زده بود. اما آیا این روند ادامه دارد؟

۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!