صفحه نخست »» اقتصادی »» اقتصاد کلان ۱۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
کانون صرافان خبر داد

آغاز رسمی بازار متشکل ارزی تا خرداد ۹۹

اکوبورس: بازار متشکل ارز که مهم ترین طرح دولت برای ساماندهی بازار ارز به شمار می رود، پس از ماه ها فعالیت آزمایشی، قرار است در بهار ۹۹ به طور رسمی آغاز به کار کند.
آغاز رسمی بازار متشکل ارزی تا خرداد ۹۹

به گزارش اکوبورس، کانون صرافان با اعلام اینکه بازار متشکل ارزی، مرحله آزمایشی خود را پشت سر گذاشته و شرایط برای راه اندازی رسمی آن مهیاست، عنوان کرد: در ماه‌های اخیر محدودیت‌های معاملات صرافی‌ها در این بازار کاهش یافته و شرایط معاملات آن به بازار واقعی نزدیک شده است.

اکنون در بازار متشکل ارز، معاملات نقدی ارزهای عمده انجام شده و معاملات حواله جات ارزی همچنان در سامانه نیما اجرایی می‌شود.

برچسب ها ارز ، دلار ،
اخبار مرتبط

ویروس کرونا و بحران بیکاری، گریبان اقتصاد را گرفت

اکوبورس: وال استریت در هفته منتهی به سوم آپریل با فراز و نشیب های بسیار زیادی رو به رو شد از پاندمیک شدن ویروس کرونا گرفته تا تغییر در شاخص های اقتصادی تأثیرگذار، مولفه هایی که بازار سهام این کشور را با روند نوسانی همراه کرد.

۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

درخشش طلا ادامه خواهد داشت

اکوبورس: در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران نسبت به ادامه روند افزایش قیمت طلا و اوج گرفتن از رکورد پایین اواسط ماه میلادی گذشته ابراز خوش بینی کردند.

۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

سدها، تسکین‌دهنده سیل‌های ناآرام

اکوبورس: سدهای کشورمان زمانی بیشترین کارایی‌شان ذخیره‌سازی آب برای شرب و کشاورزی بود اما اکنون علاوه بر تامین آب شرب و کشاورزی، نقش تسکین‌دهنده سیل‌های ناآرام را ایفا می‌کنند.

۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!