صفحه نخست »» شرکتها ۱۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

برای اعلام خسارت ۱۵ روز فرصت دارید

اکوبورس: مدیرعامل بیمه ایران از افزایش دوره اعلام خسارت بیمه های اتومبیل خبر داد و گفت: تا پیش از این بیمه گذاران از زمان بروز حادثه تا ۵ روز فرصت داشتند تا به شرکت بیمه مراجعه و اعلام خسارت کنند، در شرایط کنونی به ۱۵ روز افزایش یافته است.
برای اعلام خسارت ۱۵ روز فرصت دارید

به گزارش اکوبورس، محمد رضایی گفت: واحدهای پرداخت خسارت بیمه ایران آماده پاسخگویی هستند و تشکیل پرونده می دهند اما بهتر است برای مقابله با انتشار ویروس کرونا زیان دیدگانی که  باید از بیمه ایران خسارت بگیرند از مراجعه حضوری خودداری کنند و از ۱۶ فروردین به بعد اقدام نمایند.

رضایی با بیان اینکه کارشناسان بیمه ایران با رعایت نکات ایمنی در شعب حضور دارند ، یادآورشد: مشتریان برای اعلام خسارت نیازی به ماندن در شعب ندارند ، تنها مدارک را برای  تحویل داده و محل را ترک نمایند ، بیمه ایران پس از  تشکیل پرونده خسارات را واریز خواهد کرد . منبع: اقتصادنیوز

برچسب ها
اخبار مرتبط

رکورد فروش بی‌سابقه در تاریخ شرکت مس

اکوبورس: معاون مالی و اقتصادی شرکت مس گفت: خوشحال هستیم که با حمایت و همراهی سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و اعضای هیات‌مدیره موفق به تحقق برنامه‌های مالی و اقتصادی این مجموعه فراتر از برنامه پیش‌بینی شده و همپای برنامه‌‌های تولیدی شرکت شدیم.

۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ادامه مطلب

ضدعفونی زندان فشافویه توسط هلال احمر با تجهیزات اهدایی سام سرویس

اکوبورس: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عوامل جمعیت هلال‌احمر، دوشنبه ۱۱ فروردین، سالن‌های زندان فشافویه را با استفاده از تجهیزات اهدایی سام سرویس ضدعفونی و گندزدایی کردند.

۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ادامه مطلب

تشکر فرمانده ستاد مقابله در تهران از سایپا

اکوبورس: فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران در بازدید از خطوط تولید محلول ضدعفونی‌کننده دست و سطوح گروه سایپا گفت: سایپا در یک اقدام جهادی دو خط تولید استاندارد محلول ضدعفونی‌کننده راه‌اندازی کرد.

۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!