صفحه نخست »» اقتصادی »» اقتصاد کلان ۱۲:۲۲ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

خبر خوش نوبخت درباره حقوق بازنشستگان

اکوبورس: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در سال ۹۸ برای جبران قدرت خرید بازنشستگان، اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ۵ هزار میلیارد تومان بود و این رقم در امسال با افزایش ۱۰۰ درصدی به ۱۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
خبر خوش نوبخت درباره حقوق بازنشستگان

به گزارش اکوبورس، «محمدباقر نوبخت» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، با اشاره به امتیازهای در نظرگرفته شده برای کارمندان از فصل دهم در امسال نوشت: در سال ۹۸، برای جبران قدرت خرید بازنشستگان، اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ۵ هزار میلیارد تومان بود و این رقم در امسال با افزایش ۱۰۰ درصدی به ۱۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

nobakht1117.jpg

نوبخت پیش از این و ۷ دی ماه ۹۸ از احتمال افزایش منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ خبر داده و گفته بود که با وجود تمامی مشکلات در لایحه بودجه سال ۹۹ اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شد، در صورت امکان و معرفی منابع جدید، دولت از افزایش اعتبار برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان استقبال می‌کند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

ویروس کرونا و بحران بیکاری، گریبان اقتصاد را گرفت

اکوبورس: وال استریت در هفته منتهی به سوم آپریل با فراز و نشیب های بسیار زیادی رو به رو شد از پاندمیک شدن ویروس کرونا گرفته تا تغییر در شاخص های اقتصادی تأثیرگذار، مولفه هایی که بازار سهام این کشور را با روند نوسانی همراه کرد.

۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

درخشش طلا ادامه خواهد داشت

اکوبورس: در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران نسبت به ادامه روند افزایش قیمت طلا و اوج گرفتن از رکورد پایین اواسط ماه میلادی گذشته ابراز خوش بینی کردند.

۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

سدها، تسکین‌دهنده سیل‌های ناآرام

اکوبورس: سدهای کشورمان زمانی بیشترین کارایی‌شان ذخیره‌سازی آب برای شرب و کشاورزی بود اما اکنون علاوه بر تامین آب شرب و کشاورزی، نقش تسکین‌دهنده سیل‌های ناآرام را ایفا می‌کنند.

۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!