صفحه نخست »» مسکن و عمران ۱۵:۲۶ ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

عبور زیرزمینی قطار تهران-اصفهان از فرودگاه امام

اکوبورس: معاون توسعه زیرساخت فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: قرار است ۱۲ کیلومتر خط آهن مربوط به قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان از بخش زیرزمینی فرودگاه امام خمینی (ره) عبور داده شود.
عبور زیرزمینی قطار تهران-اصفهان از فرودگاه امام

به گزارش اکوبورس به نقل از مهر، آذر موحدی در جمع خبرنگاران درباره برگزاری مناقصه واگذاری عملیات برف روبی فرودگاه امام خمینی(ره) به شرکت پیمانکار گفت: این عملیات به دو شرکت واگذار شده است. یکی از شرکت ها قرار است برف روبی در بخش ایرساید فرودگاه را انجام دهد که این شرکت از سال ۸۶ در مناقصه برگزار شده برنده شده بود و تاکنون هر ساله برف روبی سطوح پروازی این فرودگاه را بر عهده داشته است.

وی ادامه داد: امسال برای اولین بار برف روبی بخش لندساید فرودگاه را با ترک تشریفات مناقصه به شرکت پیمانکار واگذار کردیم. همچنین امکان اعلام قیمت پروژه وجود ندارد اما بر اساس فهرست بهای سازمان راهداری این عملیات انجام خواهد شد.

معاون زیرساخت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، در خصوص قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان که بخشی از آن از فرودگاه امام خمینی عبور می کند، یاداور شد: ۱۲ کیلومتر از خط آهن قطار سریع السیر از شهر فرودگاهی امام خمینی می گذرد که ۳ کیلومتر از آن در ۲۴۰ هکتار منطقه آزاد فرودگاه امام قرار می گیرد. به همین منظور برای تعیین قیمت اراضی مربوط به احداث خط آهن با شرکت راه آهن و سرمایه گذاران این طرح جلسه داشتیم.

وی ادامه داد: قرار است کل ۱۲ کیلومتر خط آهن قطار سریع السیر در منطقه فرودگاه امام خمینی از زیر زمین عبور کند؛ همچنین این خط آهن در فرودگاه امام ایستگاه خواهد داشت

برچسب ها
اخبار مرتبط

پیش‌بینی آینده بازار مسکن و اجاره‌بها

اکوبورس: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قیمت مسکن و اجاره‌بها دستوری نیست، گفت: تکمیل مسکن شهرهای پردیس، اندیشه، پرند و هشتگرد می‌تواند به کنترل قیمت و اجاره‌بهای مسکن کمک کند.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

مسکن کارگران باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی باشد

اکوبورس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر کارگر دغدغه معیشت نداشته باشد حوادث کارگری کاهش می‌یابد گفت: برای حل مشکل مسکن کارگران باید وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن ارزان قیمت برود.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.