صفحه نخست »» شرکتها ۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
در مجمع عمومی مطرح شد؛

«غشان» پیشنهاد افزایش سرمایه 743 درصدی داد

اکوبورس: هیات مدیره شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان پیشنهاد افزایش سرمایه یک هزار و ۴۶۶ میلیارد و ۴۲ میلیون ریالی، معادل ۷۴۳ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
«غشان» پیشنهاد افزایش سرمایه 743 درصدی داد

به گزارش اکوبورس، شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به یک هزار و ۶۸۶ میلیارد و ۴۲ میلیون ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "غشان" از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

رکورد فروش بی‌سابقه در تاریخ شرکت مس

اکوبورس: معاون مالی و اقتصادی شرکت مس گفت: خوشحال هستیم که با حمایت و همراهی سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و اعضای هیات‌مدیره موفق به تحقق برنامه‌های مالی و اقتصادی این مجموعه فراتر از برنامه پیش‌بینی شده و همپای برنامه‌‌های تولیدی شرکت شدیم.

۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ادامه مطلب

ضدعفونی زندان فشافویه توسط هلال احمر با تجهیزات اهدایی سام سرویس

اکوبورس: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عوامل جمعیت هلال‌احمر، دوشنبه ۱۱ فروردین، سالن‌های زندان فشافویه را با استفاده از تجهیزات اهدایی سام سرویس ضدعفونی و گندزدایی کردند.

۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ادامه مطلب

تشکر فرمانده ستاد مقابله در تهران از سایپا

اکوبورس: فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران در بازدید از خطوط تولید محلول ضدعفونی‌کننده دست و سطوح گروه سایپا گفت: سایپا در یک اقدام جهادی دو خط تولید استاندارد محلول ضدعفونی‌کننده راه‌اندازی کرد.

۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!