صفحه نخست »» شرکتها ۱۲:۰۵ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
در مجمع عمومی مطرح شد؛

«غشهداب» 426 درصد افزایش سرمایه دارد

اکوبورس: هیات مدیره شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان پیشنهاد افزایش سرمایه ۵ هزار و ۶۷۲ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریالی، معادل ۴۲۶ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
«غشهداب» 426 درصد افزایش سرمایه دارد

به گزارش اکوبورس، شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ یک هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال به ۷ هزار و ۳ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "غشهداب" از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی در خطوط تولیدی قطعه‌سازان

اکوبورس: هیات مدیره‌های انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودروی کشور و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودروی کشور اعلام کرد: هفته آینده (۱۶/۱/۹۹ لغایت ۲۲ فروردین ۹۹) به منظور فرصت پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی در خطوط تولیدی قطعه‌سازان در نظر گرفته شده است.

۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!