صفحه نخست »» شرکتها ۱۱:۵۸ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱

«خدیزل» ۱۱۴۸ریال سود کنار گذاشت

اکوبورس: شرکت بهمن دیزل طی ۹ماه یک هزار و 148 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.
«خدیزل» ۱۱۴۸ریال سود کنار گذاشت

به گزارش اکوبورس، شرکت بهمن دیزل با رشد ۴۰۸درصدی توانست در ۹ماهه سال مالی جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، سود هرسهم را به یک هزار و ۱۴۸ریال برساند و سود انباشته شرکت نیز به ۲هزار و۵۹۷میلیارد ریال بالغ شد.

این شرکت سود عملیاتی دوره ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ را یک هزار و ۵۷۰میلیارد ریال و سود خالص را یک هزار و ۱۴۷میلیارد ریال اعلام کرد.

«خدیزل» در فعالیت ۹ماهه خود ۷۲۱دستگاه کامیون و مینی بوس را به ارزش ۳هزار و ۲۷۱میلیارد ریال فروخته است و از این محل سود ناخالص یک هزار و۸۴۲میلیارد ریال شناسایی کرده است.

این شرکت برای ۳ماهه چهارم سال مالی خود پیش بینی فروش ۶۱۵دستگاه را به ارزش ۵هزار و ۸۰۹میلیارد ریال دارد و برای ۳ماهه اول سال مالی آینده پیش بینی کرده است که ۳۳۴دستگاه کامیون و مینی بوس را به ارزش یک هزار و ۲۵۵میلیارد ریال به فروش می رساند.

«خدیزل» در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که قصد دارد تولید محصولات و کاربری های جدید را در برنامه های اصلی شرکت قرار دهد و همچنین افزایش سهم بازار کامیون و کامیونت با فروش محصولات با قیمت های رقابتی شرکتهای مشابه را در دستور کار خود قرار دهد.

این شرکت اعلام کرده است که با توجه به حذف ارز(با نرخ) آزاد جهت خرید مواد خارجی خودرو و همچنین امکان تحریم های جدید سیاسی و اقتصادی در سال ۱۳۹۸، باعث افزایش قیمت تمام شده محصول شده است.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی در خطوط تولیدی قطعه‌سازان

اکوبورس: هیات مدیره‌های انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودروی کشور و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودروی کشور اعلام کرد: هفته آینده (۱۶/۱/۹۹ لغایت ۲۲ فروردین ۹۹) به منظور فرصت پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی در خطوط تولیدی قطعه‌سازان در نظر گرفته شده است.

۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!