صفحه نخست »» بازار سرمایه »» فرابورس ۱۱:۵۴ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
جدیدترین شرکت در فرابورس ایران درج شد؛

سیمان ساوه مهمان جدید بازار دوم

اکوبورس: در جدیدترین رویداد در بازار فرابورس ایران، شرکت سیمان ساوه به عنوان دویست‌وهشتمین نماد معاملاتی پس از اتمام مراحل پذیرش، به جمع شرکت‌های فرابورسی اضافه شد.
سیمان ساوه مهمان جدید بازار دوم

به گزارش اکوبورس به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، این شرکت با نماد «ساوه» که در گروه سیمان، آهک و گچ قرار دارد، به عنوان یک صد و بیست و پنجمین شرکت در تابلو بازار دوم فرابورس درج شد.

بر اساس امیدنامه شرکت سیمان ساوه، فعالیت اصلی این شرکت، احداث، توسعه و تجهیز کارخانجات تولید سیمان و بهره‌برداری و فروش محصولات آن، خرید ماشین‌آلات، لوازم و تجهیزات مورد نیاز و فروش آن و خرید و احداث هر نوع ساختمان یا زمین مورد نیاز شرکت است.

پس از شرکت‌های تولید ژلاتین کپسول ایران، جنرال مکانیک، دارویی ره‌آورد تامین، فن‌آوا کارت، ویتانا، پخش هجرت، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، توزیع دارو پخش، صنعتی دوده فام، سرمایه‌گذاری آوا نوین، ذوب روی اصفهان، گروه توسعه مالی مهر آیندگان، مجتمع صنایع لاستیک یزد و کلر پارس، شرکت سیمان ساوه شانزدهمین شرکتی است که طی سال ۹۸ در بازار اصلی فرابورس ایران درج شده است.

برچسب ها بورس ، فرابورس ،
اخبار مرتبط

محدودیت دائم در انتظار برخی از کدهای معاملاتی

اکوبورس: مدیر نظارت بازار و بازرسی فرابورس ایران به اعمال محدودیت دسترسی به کد معاملاتی از اول اردیبهشت‌ماه اشاره کرد و گفت: فرابورس برای جلوگیری از نوع خاصی از سفارش‌گذاری که به نظر می‌رسد برای مقاصد غیرمعاملاتی وارد سامانه معاملاتی می‌شوند، تصمیمات جدیدی را اتخاذ کرده است.

۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ ادامه مطلب

حداقل پول لازم برای خرید سهام در فرابورس ۵ برابر می شود

اکوبورس: شرکت فرابورس اعلام کرد: از چهارشنبه این هفته(۲۰ فروردین) حداقل ارزش هر سفارش خرید از طریق سامانه معاملات برخط به استثنای سفارش‌ها در روز عرضه اولیه از ۱۰۰ به ۵۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

۰۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!