صفحه نخست »» اقتصادی »» نفت و پتروشیمی ۱۰:۵۸ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱

واریز سهمیه سوخت خودروها در اسفندماه

اکوبورس: پس اجرای مجدد سهمیه بندی سوخت از آبان ماه امسال، ساعت صفر بامداد امروز یکم اسفند، چهارمین مرحله سهمیه بنزین خودروها در کارت‌های سوخت آنها شارژ شد.
واریز سهمیه سوخت خودروها در اسفندماه

به گزارش اکوبورس، در ساعت ۲۴ آخرین روز هر ماه سهمیه سوخت خودروها در کارت سوخت آنها شارژ شده و خودرو‌های شخصی تا شش ماه فرصت دارند از سهمیه بنزین ۱۵۰۰ تومانی خود استفاده کنند.

همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی در پایان هر ماه صفر شده و به ماه بعد منتقل نمی‌شود.

 

برچسب ها بنزین ،
اخبار مرتبط

بازدهی ۱۰۰ درصدی سکوهای گازی پارس جنوبی

اکوبورس: مدیر تولید و عملیات شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به تولید ایمن و پایدار گاز از پارس جنوبی گفت: بازدهی سکوهای گازی تحت راهبری این مدیریت با تحقق کامل برنامه مصوب وزارت نفت، به بیش از ۱۰۰ درصد رسید.

۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

مراقب سهمیه ۳۶۰ لیتر بنزین باشید

اکوبورس: مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: کارت‌های سوخت قابلیت ذخیره ۳۶۰ لیتر بنزین را دارند که با این حساب اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه‌بندی از سهمیه‌اش استفاده نکرده باشد، سهمیه اردیبهشت‌ماه به آن فرد تعلق نمی‌گیرد.

۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

رکورد رشد هفتگی قیمت نفت شکسته شد

اکوبورس: به دنبال امیدواری ها نسبت به انعقاد یک توافق جهانی برای کاهش عرضه نفت که احتمالا تا اوایل هفته آینده به دست خواهد آمد، قیمت نفت روز جمعه برای دومین جلسه متوالی افزایش داشت و بزرگترین رشد هفتگی تاریخ خود را پشت سر گذاشت.

۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

وضعیت عرضه سوخت در کشور

اکوبورس: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: عرضه سوخت طبق دستورالعمل‌های ابلاغی باید عملیات توزیع سوخت را بصورت ایمن ، پایدار وشبانه روزی (۲۴ساعته) و بدون وقفه به انجام رسانند.

۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!