صفحه نخست »» اقتصادی »» نفت و پتروشیمی ۱۰:۲۶ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

قیمت نفت یک گام دیگر عقب نشست

اکوبورس: قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۷ و ۱۸ دقیقه امروز (سه‌شنبه، ۲۹ بهمن‌ماه) به ۵۷ دلار و ۷ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۱ دلار و ۶۷ سنت رسید.
قیمت نفت یک گام دیگر عقب نشست

به گزارش اکوبورس به نقل از خبرگزاری رویترز، قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت در روز دوشنبه (۲۸ بهمن‌ماه) ۵۷ دلار و ۶۷ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا ۵۲ دلار و ۵ سنت بود.

قیمت نفت در روز سه‌شنبه کاهش یافت و از روند کاهشی در دیگر بازارهای مالی پیروی کرد، زیرا نگرانی‌ها درباره پیامدهای اقتصادی ویروس کرونا و تأثیر آن بر تقاضای نفت، همچنان پابرجا هستند.

ادوارد مویا، کارشناس مؤسسه اواندا، گفت: قیمت نفت همچنان رو به پایین است، زیرا معامله‌گران انرژی احتمالاً درباره تأثیر ویروس کرونا و همچنین درباره اینکه اوپک و متحدانش در ماه مارس از کاهش شدیدتری بر تولید خود اعمال می‌کنند، بیش‌ از حد خوش‌بین بوده‌اند.

کد خبر 299973
برچسب ها
اخبار مرتبط

بازدهی ۱۰۰ درصدی سکوهای گازی پارس جنوبی

اکوبورس: مدیر تولید و عملیات شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به تولید ایمن و پایدار گاز از پارس جنوبی گفت: بازدهی سکوهای گازی تحت راهبری این مدیریت با تحقق کامل برنامه مصوب وزارت نفت، به بیش از ۱۰۰ درصد رسید.

۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

مراقب سهمیه ۳۶۰ لیتر بنزین باشید

اکوبورس: مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: کارت‌های سوخت قابلیت ذخیره ۳۶۰ لیتر بنزین را دارند که با این حساب اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه‌بندی از سهمیه‌اش استفاده نکرده باشد، سهمیه اردیبهشت‌ماه به آن فرد تعلق نمی‌گیرد.

۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

رکورد رشد هفتگی قیمت نفت شکسته شد

اکوبورس: به دنبال امیدواری ها نسبت به انعقاد یک توافق جهانی برای کاهش عرضه نفت که احتمالا تا اوایل هفته آینده به دست خواهد آمد، قیمت نفت روز جمعه برای دومین جلسه متوالی افزایش داشت و بزرگترین رشد هفتگی تاریخ خود را پشت سر گذاشت.

۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ادامه مطلب

وضعیت عرضه سوخت در کشور

اکوبورس: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: عرضه سوخت طبق دستورالعمل‌های ابلاغی باید عملیات توزیع سوخت را بصورت ایمن ، پایدار وشبانه روزی (۲۴ساعته) و بدون وقفه به انجام رسانند.

۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!