صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۲۱:۲۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

علت دود غلیظ در آسمان تهران +عکس

اکوبورس: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک ساختمان درحال ساخت در محدوده خیابان گاندی خبر داد.
علت دود غلیظ در آسمان تهران +عکس

به گزارش اکوبورس، سید جلال ملکی گفت:  از ساعت ۱۶ امروز، وقوع حادثه حریق در یک ساختمان در حال ساخت در محدوده خیابان گاندی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چندین ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرده و عملیات آنان برای اطفای حریق آغاز شد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، جزئیات این حادثه اطلاع رسانی خواهد شد.

دود حاصل از این حریق در بسیاری از مناطق مرکزی شهرتهران قابل رویت بود.

منبع: رکنا

برچسب ها
اخبار مرتبط

فرمول خوراکی برای تقویت سیستم ایمنی

اکوبورس: اسفناج سرشار از ویتامین C است و همچنین منبع خوبی برای آنتی اکسیدان‌ها دیگر و بتا کاروتن محسوب می‌شود که ممکن است توانایی سیستم ایمنی بدن انسان برای مبارزه با عفونت را تقویت کند.

۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ادامه مطلب

توزیع بسته‌های حمایتی در بین کارگران روزمزد

اکوبورس: در پی ابلاغ اولویت های "جهش تولید" از سوی رییس مجلس شورای اسلامی، امروز (چهارشنبه ۱۳ فروردین ماه) پنجمین جلسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل ۴۴ با استفاده از فناوری دیجیتال دوسویه ‌در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ادامه مطلب

پبش بینی باران و تگرگ در تهران طی ۲۴ ساعت آینده

اکوبورس: کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای ۲۴ ساعت آینده اعلام و توصیه کرد: با توجه به احتمال وقوع تگرگ، در استان های پربارش مردم از اطراق در کنار رودخانه ها، مسیل ها، فعالیت‌های کوهنوردی، جدا خودداری کنند.

۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!