صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۱:۵۲ ۱۳۹۸/۱۱/۲۳

آغاز صعودی معاملات بازار سهام

اکوبورس: در معاملات آغازین روز چهارشنبه، شاخص کل بورس تهران با رشدی ۴هزار واحدی دوباره به کانال ۴۵۰هزار واحدی بازگشت.
آغاز صعودی معاملات بازار سهام

به گزارش اکوبورس، در نخستین دقایق معاملات بازار سهام روز چهارشنبه، شاخص کل با رشدی ۴۴۰۰ واحدی دوباره به کانال ۴۵۰هزار واحدی بازگشت. این در حالی است که روز دوشنبه بازار با افتی هفت هزار واحدی مواجه شده بود و این موضوع نگرانی در میان معامله‌گران ایجاد کرده بود.

در جریان معاملات اول وقت امروز، سه نماد فملی، کچاد و شتران به ترتیب با ۲۹۶، ۲۴۷ و ۱۹۵ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند و سه نماد ومهان، فروی و وآیند نیز با صفهای خرید چندصد میلیونی همراه بودند. همچنین نماد فملی که به عنوان نخستین عرضه اولیه بهمن ماه وارد بورس شد، به دلیل نوسان ۵۰درصدی بسته شد. رشد شاخص در حالی اتفاق افتاده که بیشتر نمادهای گروه خودرویی در محدوده منفی معامله می‌شوند.

 

jadvalshakhes1.jpg

jadvalshakhes12.jpg

منبع: تجارت‌نیوز

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت 22 تیرماه 99

اکوبورس: امروز سهامداران شرکت‌های نیرو محرکه، گروه بهمن و گروه صنعتی ملی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های فرابورس ایران، داروسازی آوه سینا و پتروشیمی مارون در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

تأمین مالی هزار میلیارد تومانی با انتشار اوراق اختیار فروش تبعی

اکوبورس: مدیر ابزارهای نوین مالی بورس تهران اعلام کرد: با استقبال سرمایه‌گذاران تمام اوراق قابل عرضه طی یک روز معاملاتی به فروش رسید و تأمین مالی هزار میلیارد تومانی از این طریق انجام شد.

۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!