صفحه نخست »» شرکتها ۲۰:۵۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

آغاز پیش‌فروش «۲۰۷ پانوراما» از فردا + جدول

اکوبورس: گروه صنعتی ایران خودرو از روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه، دور جدید پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی مجهز به سقف پانوراما را آغاز خواهد کرد و مشتریان می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی در طرح فروش "مشارکت در تولید بهمن ماه" ایران خودرو شرکت کنند.
آغاز پیش‌فروش «۲۰۷ پانوراما» از فردا + جدول

به گزارش اکوبورس، در طرح مشارکت در تولید پژو ۲۰۷ دستی با سقف پانوراما، گروه صنعتی ایران خودرو مبلغ پیش پرداخت ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را تعیین کرده است، اما موعد تحویل آن برای شهریورماه و مهرماه سال ۱۴۰۰ تعیین شده است و برای تمامی موعدهای تحویل، سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است که جزییات بیشتر آن را می‌توانید در جدول زیر شاهد باشید.

207pishifojad.jpg

منبع: خودروبانک

برچسب ها خودرو ، ایران خودرو ،
اخبار مرتبط

سایه سنگین تعطیلی مجدد روی سر مراکز خرید

اکوبورس: حدود 10 ماه از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور می‌گذرد. ویروسی که بلافاصله پس از ورودش به کشور تمامی صنایع و کسب‌وکارهای کشور را تحت تاثیر منفی خود قرار داد و گویا همچنان هم قصد رفتن ندارد. در این میان بار دیگر موضوع تعطیلی مراکز خرید در یک ساعت مشخص مطرح شده، موضوعی که علی رغم تجربه چندماه قبلش کارایی چندانی نداشته و موجبات نارضایتی مدیران و کسبه این مراکز را به همراه داشته است.

۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!