صفحه نخست »» شرکتها ۲۰:۵۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

آغاز پیش‌فروش «۲۰۷ پانوراما» از فردا + جدول

اکوبورس: گروه صنعتی ایران خودرو از روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه، دور جدید پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی مجهز به سقف پانوراما را آغاز خواهد کرد و مشتریان می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی در طرح فروش "مشارکت در تولید بهمن ماه" ایران خودرو شرکت کنند.
آغاز پیش‌فروش «۲۰۷ پانوراما» از فردا + جدول

به گزارش اکوبورس، در طرح مشارکت در تولید پژو ۲۰۷ دستی با سقف پانوراما، گروه صنعتی ایران خودرو مبلغ پیش پرداخت ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را تعیین کرده است، اما موعد تحویل آن برای شهریورماه و مهرماه سال ۱۴۰۰ تعیین شده است و برای تمامی موعدهای تحویل، سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است که جزییات بیشتر آن را می‌توانید در جدول زیر شاهد باشید.

207pishifojad.jpg

منبع: خودروبانک

برچسب ها خودرو ، ایران خودرو ،
اخبار مرتبط

رکورد فروش بی‌سابقه در تاریخ شرکت مس

اکوبورس: معاون مالی و اقتصادی شرکت مس گفت: خوشحال هستیم که با حمایت و همراهی سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و اعضای هیات‌مدیره موفق به تحقق برنامه‌های مالی و اقتصادی این مجموعه فراتر از برنامه پیش‌بینی شده و همپای برنامه‌‌های تولیدی شرکت شدیم.

۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ادامه مطلب

ضدعفونی زندان فشافویه توسط هلال احمر با تجهیزات اهدایی سام سرویس

اکوبورس: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عوامل جمعیت هلال‌احمر، دوشنبه ۱۱ فروردین، سالن‌های زندان فشافویه را با استفاده از تجهیزات اهدایی سام سرویس ضدعفونی و گندزدایی کردند.

۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ادامه مطلب

تشکر فرمانده ستاد مقابله در تهران از سایپا

اکوبورس: فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران در بازدید از خطوط تولید محلول ضدعفونی‌کننده دست و سطوح گروه سایپا گفت: سایپا در یک اقدام جهادی دو خط تولید استاندارد محلول ضدعفونی‌کننده راه‌اندازی کرد.

۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!