صفحه نخست »» اجتماعی ۲۰:۴۹ ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان اجرا می‌شود

اکوبورس: دبیرکل خانه کارگر گفت: بر اساس توافق حاصل شده دولت قرار است 25 هزار میلیارد از طلب تامین اجتماعی را بپردازد که به محض این پرداخت همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان هم اجرا می‌شود.
همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان اجرا می‌شود

به گزارش اکوبورس،علیرضا محجوب در جشن بزرگداشت پیروزی انقلاب با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و به ویژه کارگران با اعتصابات خود نقش مهمی در این انقلاب داشته‌اند، گفت: بسیاری از کسانی که آن روزها اعتصابات کارگری را برگزار کردند، امروز به کسوت بازنشستگی درآمده‌اند. باید به این افراد توجه ویژه‌ای داشت.

او عنوان کرد: یکی از بحث‌های مهم این روزها در رابطه با بازنشستگان بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان است که وعده‌هایی برای عملیاتی شدن آن داده شده است.
 
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره بدهی سازمان تامین اجتماعی از دولت، گفت: بر اساس توافق حاصل شده دولت قرار است 25 هزار میلیارد از این بدهی را بپردازد که به محض پرداخت همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان هم اجرا می‌شود.
 
او در رابطه با فرمول همسان‌سازی‌ عنوان کرد: همسان‌سازی‌ بر اساس فرمولی صورت می‌گیرد که کانون بازنشستگان تهیه کرده است. بر اساس این فرمول مقداری به پایه حقوق اضافه شده و بعد همسان‌سازی‌ گروه‌های مختلف بازنشستگان اجرا می‌شود. منبع/ایلنا
برچسب ها
اخبار مرتبط

کلاهبرداری با عنوان فروش حساب ‌کاربری بازی‌های آنلاین

اکوبورس: برخی از کاربران با رساندن بازی به مراحل بالا اقدام به فروش آن اکانت می‌کنند، اما افراد سودجو با سوءاستفاده از این موضوع دست به کلاهبرداری زده و پس از دریافت وجه از تحویل اکانت بازی خودداری می‌کنند.

۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!