صفحه نخست »» اقتصادی »» طلا و خودرو ۱۷:۱۸ ۱۳۹۸/۱۱/۰۱

کاهش قیمت برخی خودروها در بازار

اکوبورس: بررسی قیمت خودروها در اولین روز بهمن ماه حاکی از کاهش قیمت ۵ مدل خودرو از خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه است.
کاهش قیمت برخی خودروها در بازار

به گزارش اکوبورس، بیشترین کاهش قیمت را کوییک دنده‌ای داشته که با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

آخرین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز سه‌شنبه یکم بهمن ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید.

بررسی قیمت خودروها در اولین روز بهمن ماه حاکی از کاهش قیمت ۵ مدل خودرو از خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه است. بیشترین کاهش قیمت را کوییک دنده‌ای داشته که با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

از سوی دیگر، ۱۹ خودروی مورد بررسی نوسان قیمت داشته‌اند، که خودروی دناپلاس تیپ ۲ با افزایش سه میلیون تومانی بیشترین نوسان را در میان سایر خودروها ثبت کرده است.

gh1.jpg

gh2.jpg

gh3.jpg

 

برچسب ها خودرو ، ایران خودرو ،
اخبار مرتبط

پیش‌بینی قیمت سکه در سال ۹۹

اکوبورس: دبیر اتحادیه طلای تهران می‌گوید: چنانچه قیمت انس جهانی طلا در ماه‌های آینده افزایش یابد و از طرف دیگر قیمت دلار کنترل نشود قیمت سکه در سال آینده گران خواهد شد.

۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ادامه مطلب

ایران خودرو وارد کننده خودرو های مرسدس بنز شد+اسناد

اکوبورس: از جمله مصادیق ناکارآمدی در صنعت خودرو با ساختار سیاسی دولتی، عملکرد شرکت های متعدد تابعه است که نه تنها زمینه فعالیت شان با روح توسعه صنعت خودرو گاها سازگار نیست بلکه ارزیابی عملکردشان حاوی نکات قابل توجه است.

۱۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!