صفحه نخست »» اقتصادی »» بانک و بیمه ۱۷:۱۶ ۱۳۹۸/۱۱/۰۱

مشکل بیمه قالیبافان حل شد؟

اکوبورس: رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه سیاست جایگزینی را برای جبران کاهش صادرات فرش به امریکا به دلیل تحریم‌ها در نظر گرفته‌ایم، گفت: مشکل بیمه قالیبافان حل می‌شود.
مشکل بیمه قالیبافان حل شد؟

به گزارش اکوبورس، فرح‌ناز رافع در دیدار با قالیبافان سرپرست خانوار گفت: هنر بی‌بدیل بافت فرش دستباف، محصول سر پنجه‌های زنان این کشور است که نقش مهمی در حفظ و انتقال این هنر به آیندگان دارند.

رئیس مرکز ملی فرش ایران افزود: بقای این هنر - صنعت مدیون تلاش و کوشش قالبیبافان به عنوان یک قشر خستگی‌ناپذیر است.

وی درباره مطالبه‌گری زنان قالیباف مبنی بر بیمه نبودن هم گفت: با همه توان برای برطرف کردن این دغدغه اهالی فرش، تلاش خواهیم کرد و اعتقاد دارم باید برای حل این مشکل، نه تنها مرکز ملی فرش ایران بلکه کارفرماها و سایر سازمان‌های مسئول هم پای کار بیایند.

رافع افزود: با توجه به تحریم فرش، سیاست‌های جایگزینی در دستور کار قرار داده‌ایم و در این مسیر نیازمند کمک تمامی دلسوزان فرش ایرانی هستیم، امید داریم در آینده نزدیک، رونق به بازار قالی ایرانی بازگردد.

منبع: ایرنا

برچسب ها
اخبار مرتبط

بهای رسمی۱۸ ارز افت کرد

اکوبورس: بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) ‌ نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز کاهش و نرخ ۱۷ ارز افزایش یافت و بقیه ارزها ثابت ماند.

۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ ادامه مطلب

باجه عصر بانک‌های کل کشور به مدت یک هفته تعطیل شد

اکوبورس: شورای هماهنگی بانکها در جلسه امروز خود مصوب کرد که از شنبه آینده به مدت یک هفته، باجه عصر بانک های کل کشور تعطیل و ساعت کاری روزانه استان های درگیر بابیماری کرونا نیز بامصوبات استانداری هماهنگ شود.

۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ادامه مطلب

کرونا در کمین مشتریان بانکی

اکوبورس: افزایش مراجعه حضوری به شعب بانک‌ها، استفاده از اسکناس و خودکار مشترک و افزایش استفاده از خودپردازها به دلیل غیرفعال شدن رمزهای ایستا و پیچیدگی استفاده از رمزهای پویا از جمله عواملی هستند که خطر انتقال ویروس کرونا به مشتریان بانکی را افزایش می‌دهد.

۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!