صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۲۰:۰۸ ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

دستگیری عوامل کیک‌های آلوده

اکوبورس: وزیر کشور گفت: عده‌ای از افراد این کار را بعد از خرید کیک انجام داده بودند که بازداشت هم شدند و برخی آن را برای کار تفریحی انجام داده بودند.
دستگیری عوامل کیک‌های آلوده

به گزارش اکوبورس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز(دوشنبه) در پایان جلسه ستاد هماهنگی اطلاع رسانی اقتصادی کشور در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر وجود سم در برخی شیرهای مورد استفاده در جامعه، گفت: متاسفانه در صداوسیما مصاحبه غیر تخصصی انجام شد که مجری تخصص نداشت و کارشناس هم ملاحظات لازم را نداشت.

وی ادامه داد: از وزارت صمت و بهداشت و دستگاه‌ها دعوت کردیم، دستگاهای اجرایی و کارشناسان نسبت به این موضوع اطمینان دادند که بالاترین استانداردها در تولید شیر رعایت می شود و جای هیچ نگرانی نیست.

رحمانی فضلی تاکید کرد: لبنیات و فرآورده های لبنی از مهم ترین صادرات ماست و از صداوسیما خواهش می‌کنیم دقت و مراعات کند که اقدامات اینگونه می تواند همه زحمات این حوزه را بر باد دهد.

وزیر کشور در مورد موضوع وجود قرص در کیک های خوراکی، اظهار داشت: جریان کیک‌ها هم در نیروی انتطامی و هم در وزارت اطلاعات بررسی شد و به این نتیجه رسیدند که عده‌ای از افراد این کار را بعد از خرید کیک انجام داده بودند که بازداشت هم شدند و برخی آن را برای کار تفریحی انجام داده بودند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

توصیه شیخ حسین انصاریان درباره جلوگیری از بلایا و کرونا

اکوبورس: شیخ حسین انصاریان گفت: در سال‌های دورتر بیماری وبا به ایران و خوانسار آمده بود؛ بدین دلیل در شهرستان خوانسار و در اکثر خانه‌ها یک نفر یا بیشتر از دنیا رفتند، مگر خانه‌هایی که هر روز این آیات مبارکات را بعد از نماز صبح می‌خواندند که به آن ‌ها هیچ صدمه‌ای وارد نشد.

۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ادامه مطلب

ترکیب کرونا، ترس و شبکه‌های اجتماعی چگونه ما را بیمار می‌کند

اکوبورس: ویروس کووید ۱۹ جان ما را تهدید می‌کند. پس می‌ترسیم و برای رفع ترس سعی می‌کنیم تا حد ممکن ابهام‌ها را رفع کنیم و بیشتر بدانیم. از دیگران می‌پرسیم و بیشتر می‌خوانیم غافل از اینکه در بستر ارتباط شبکه‌ای، هم با یک بیماری اپیدمیک مواجه‌ایم و هم با معضل «اینفودمیک».

۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!