صفحه نخست »» ۱۵:۵۵ ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
وزارت نیرو:

آبرسانی به۷۰روستای گیلان مختل شده است

اکوبورس: مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به اختلال آبرسانی به ۷۰روستای استان گیلان در پی وقوع سیلاب شدید، گفت:با تخریب گسترده راه ها تیم های عملیاتی به صورت پیاده راهی روستاها شده اند.
آبرسانی به۷۰روستای گیلان مختل شده است

به گزارش اکوبورس به نقل از وزارت نیرو، میثم جعفرزاده با اشاره به اینکه ادامه سیلاب در استان گیلان موجب بسته شدن راه های ارتباطی زیادی در منطقه شده است، گفت: شدت سیلاب موجب شده است تا آبرسانی به ۷۰ روستای استان دچار مشکل شده و حالت از عادی خارج شود به طوری که آبرسانی به این مناطق از طریق تانکر سیار و آب بسته بندی در حال انجام است.

وی تاکید کرد: شدت سیلاب باعث تخریب کاملا بسیاری از راه های ارتباطی شده است از این رو یکی از معضلات اساسی ما عدم امکان ارسال تجهیزات مورد نیاز به مناطق حادثه دیده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو ادامه داد: استان های معین نیز برای حضور در منطقه و کمک رسانی به مناطق حادثه دیده در حال آماده باش هستند و منتظریم امشب شرایط تا حدودی عادی شود و عملیات لازم را در منطقه شروع کنیم.

جعفرزاده با اشاره به قطع برق ۶ روستای استان گیلان، خاطرنشان کرد: با توجه به تخریب راه های ارتباطی و عدم امکان ارسال تجهیزات به منطقه درصددیم تا نیروهای عملیاتی را به صورت پیاده راهی مناطق حادثه دیده کنیم تا هر چه سریعتر خاموشی روستاهای یاد شده را به حداقل برسانیم.

وی در پایان گفت: با دستور ویژه وزیر نیرو صبح فردا در منطقه حضور خواهم یافت تا از نزدیک شرایط آب و برق را رصد کرده و مشکلات رخ داده را هر چه زودتر برطرف کنیم.

برچسب ها بسته حمایتی ،
اخبار مرتبط

امضاء تفاهم نامه چهارجانبه همکاری برای تحقق نهضت ساخت داخل

اکوبورس: تفاهم نامه چهارجانبه همکاری برای تحقق نهضت ساخت داخل در حاشیه نخستین روز از نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت و علوم، تحقیقات و فناوری امضا شد.

۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ادامه مطلب

بازدید وزیر صمت از نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید»

اکوبورس: نخستین نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» صبح امروز" پنج شنبه" با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت و علوم، تحقیقات و فناوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.