وزارت نیرو:
اکوبورس: مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به اختلال آبرسانی به ۷۰روستای استان گیلان در پی وقوع سیلاب شدید، گفت:با تخریب گسترده راه ها تیم های عملیاتی به صورت پیاده راهی روستاها شده اند.
آبرسانی به۷۰روستای گیلان مختل شده است

به گزارش اکوبورس به نقل از وزارت نیرو، میثم جعفرزاده با اشاره به اینکه ادامه سیلاب در استان گیلان موجب بسته شدن راه های ارتباطی زیادی در منطقه شده است، گفت: شدت سیلاب موجب شده است تا آبرسانی به ۷۰ روستای استان دچار مشکل شده و حالت از عادی خارج شود به طوری که آبرسانی به این مناطق از طریق تانکر سیار و آب بسته بندی در حال انجام است.

وی تاکید کرد: شدت سیلاب باعث تخریب کاملا بسیاری از راه های ارتباطی شده است از این رو یکی از معضلات اساسی ما عدم امکان ارسال تجهیزات مورد نیاز به مناطق حادثه دیده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو ادامه داد: استان های معین نیز برای حضور در منطقه و کمک رسانی به مناطق حادثه دیده در حال آماده باش هستند و منتظریم امشب شرایط تا حدودی عادی شود و عملیات لازم را در منطقه شروع کنیم.

جعفرزاده با اشاره به قطع برق ۶ روستای استان گیلان، خاطرنشان کرد: با توجه به تخریب راه های ارتباطی و عدم امکان ارسال تجهیزات به منطقه درصددیم تا نیروهای عملیاتی را به صورت پیاده راهی مناطق حادثه دیده کنیم تا هر چه سریعتر خاموشی روستاهای یاد شده را به حداقل برسانیم.

وی در پایان گفت: با دستور ویژه وزیر نیرو صبح فردا در منطقه حضور خواهم یافت تا از نزدیک شرایط آب و برق را رصد کرده و مشکلات رخ داده را هر چه زودتر برطرف کنیم.

نظر شما: