اکوبورس: به استناد مصوبۀ مجمع عمومی عادی مورخ 24 / 04 / 1397 و جلسۀ هیئت‌ مدیرۀ مورخ 18 / 06 / 1397 اسامی اعضای هیئت ‌مدیره و نمایندگان آنها و سمت هریک در سامانه کدال اعلام شد.
معرفی و تعیین سمت اعضای حقیقی هیات مدیره جدید بورس تهران

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی بورس تهران، بر اساس اطلاعیه معرفی/تغییر در ترکیب اعضای هیئت‌مدیره بورس اوراق بهادار تهران با نماد بورس منتشره در سایت کدال، اسامی اعضای هیئت ‌مدیره و نمایندگان آنها و سمت هریک اعلام شد.

بر اساس این اطلاعیه ترکیب جدید اعضای حقیقی هیات مدیره بورس تهران بدین شرح است: دکتر محمد ابراهیم محمد پورزرندی به نمایندگی از  شرکت سرمایه گذاری ملی ایران و دکتر محمودرضا خواجه نصیری به نمایندگی از شرکت کارگزاری خبرگان سهام به عنوان رییس هیات مدیره و نائب رییس هیات مدیره بورس تهران انتخاب شدند.

به این ترتیب آقایان علی اکبر امین تفرشی به نمایندگی از شرکت ارزش آفرینان پاسارگاد، عباس نعیمی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی، محمد بحرالعلوم به نمایندگی از شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران، وحید رجبیان به نمایندگی از کارگزاری صبا تامین و خانم سولماز وزیر زاده به نمایندگی از شرکت بانک آینده به عنوان اعضای حقیقی هیات مدیره بورس تهران معرفی شدند.

علاقه مندان برای مشاهده اطلاعیه کدال اینجا را کلیک کنند.

 

درج نظر