صفحه نخست »» اقتصادی ۱۷:۳۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
مرکز توسعه تجارت الکترونیک خبر داد؛

آغاز نظارت بر نرخ‌های کسب و کارهای اینترنتی

اکوبورس: مرکز توسعه تجارت الکترونیک در راستای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها از آغاز روند نظارت بر افزایش قیمت انواع کالا و خدمات در کسب و کارهای اینترنتی خبر داد.
آغاز نظارت بر نرخ‌های کسب و کارهای اینترنتی

به گزارش اکوبورس به نقل از مرکز توسعه تجارت الکترونیک، این مرکز اعلام کرد: همزمان با تغییر نرخ بنزین در کشور و در راستای جلوگیری از افزایش قیمت انواع کالا و خدمات در سطح عرضه، طرح تشدید بازرسی با همکاری سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و بسیج اصناف در حوزه نظارت بیشتر بر بازار جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان درحال اجرا است.

بدیهی است که نظارت در حوزه تجارت الکترونیکی به ویژه کسب و کارهای اینترنتی نیز از این امر مستثنی نمی باشد. از آنجاییکه کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی همواره بهترین عملکرد را در حوزه تجارت الکترونیکی داشته‌اند لذا نیاز است که در این شرایط خاص نیز همچون گذشته جهت ایجاد آرامش در سطح بازار با هم و در کنار هم با عملکردی مطلوب، فضایی مناسب و رو به رشد را در فضای کسب و کار آنلاین شاهد باشیم.

برچسب ها
اخبار مرتبط

منتظر کوپن الکترونیکی باشیم؟

اکوبورس: تعدادی از نمایندگان مجلس طرحی را برای کم کردن رانت ارزی ناشی از اختصاص ارز به نرخ دلار ۴۲۰۰تومانی برای واردات کالاهای اساسی آماده کرده و به مجلس پیشنهاد کرده‌اند.

۱۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ادامه مطلب

تعطیلی نصف واحدهای تولیدی دخانیات به دلیل نبود مواد اولیه

اکوبورس: رئیس انجمن محصولات دخانی کشور از عدم تخصیص ارز به تولیدات دخانی طی سه ماه اخیر گلایه کرد و گفت: ۸ واحد تولیدی از ۱۵ واحد فعال در این حوزه به دلیل نبود مواد اولیه تعطیل و مابقی نیز با ۵۰ درصد ظرفیت فعال هستند.

۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ادامه مطلب

علت کم شدن موبایل در بازار

اکوبورس: دبیر و سخنگوی اتحادیه تلفن‌ همراه کشور می‌گوید بر اساس تقاضای موجود در کشور باید ماهانه یک تا یک میلیون ۲۰۰ هزار گوشی وارد کشور شود؛ این در حالی است که طی بهار ۹۹ درمجموع یک میلیون و ۴۰۰ هزار عدد گوشی تلفن همراه معادل ماهانه حدود ۴۶۰ هزار عدد موبایل وارد کشور و همین امر موجب کاهش میزان کالا در بازار شده است.

۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!