صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس کالا و انرژی ۱۲:۵۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

بورس کالا میزبان محصولات معدنی

اکوبورس: تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز (دوشنبه) میزبان عرضه ۲ هزار و ۶۲۰ تن مس مفتول، ۱۰۰ تن مس کاتد و یک هزار تن مس کاتد۲ است.
بورس کالا میزبان محصولات معدنی

به گزارش اکوبورس، امروز همچنین ۸۵ هزار و ۳۰ تن ورق گرم، ۲۰۰ تن شمش روی، هشت هزار تن شمش بلوم، چهار هزار و ۴۰۰ تن تیرآهن، یک هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد، ۱۰۰ تن شمش آلیاژ و دو هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می‌شود.

 

تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۱۰۲ هزار و ۱۷ تن مواد پلیمری، قیر، وکیوم باتوم (ماده اولیه تولید قیر و نفت کوره)، روغن پایه و پارافین واکس است.

صادرات بیش از ۲۳ هزار تن قیر از بورس کالای ایران

تالار صادراتی بورس کالای ایران دیروز (یکشنبه) شاهد عرضه چهار هزار و ۷۰۰ تن قیر و ۲ هزار تن گوگرد و دادوستد ۲۳ هزار و ۸۷۵ تن انواع قیر بود.

در این روز و در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی نیز سه هزار و ۵۲ تن مواد پلیمری، یک هزار و ۶۵۲ تن مواد شیمیایی، ۱۱۵ تن روغن پایه، سه هزار تن وکیوم باتوم (ماده اولیه تولید قیر و نفت کوره) و ۱۰ هزار و ۷۸۱ تن قیر معامله شد.

لازم به ذکر است، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران هم در این روز شاهد دادوستد ۱۸ هزار تن شمش بلوم، ۱۴ هزار و ۱۴ تن سبد میلگرد، سه هزار تن مس کاتد، یک هزار تن مس کم عیار، سه هزار و ۲۰۰ تن آلومینیوم و ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن بود.

منبع: ایرنا

برچسب ها بورس ، بورس کالا ،
اخبار مرتبط

اعلام راهکارهای بهبود صنعت زعفران

اکوبورس: رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران و فعال باسابقه بازار زعفران معتقد است که دولت می تواند حمایت خود از فعالان بازار زعفران را در قالب یک طرح جامع با در نظر گرفتن همه جوانب به خصوص مباحث مربوط به توسعه مصرف و ساماندهی بازارهای هدف عملیاتی کند.

۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

تمام معاملات شمش فولاد باطل شد!

اکوبورس: امروز یک‌شنبه هفتم اردیبهشت ۲۰ هزار تن شمش فولادی در بورس کالا عرضه شد اما وزارت صمت در ادامه رویه ابطال معاملات، به دلیل مباحث قیمتی، کلیه معاملات را باطل اعلام کرد و هیچ‌یک از معاملات، تأیید نهایی را کسب نکرد.

۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!