صفحه نخست »» شرکتها ۱۲:۲۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

میزان درآمد شرکت ملی نفت در ۶ ماهه ۹۸ +جدول

اکوبورس: جزئیات عملکرد بودجه شرکت‌های دولتی در نیمه نخست امسال نشان می‌دهد شرکت ملی نفت ۲۶۳ هزار میلیارد تومان درآمد داشته است.
میزان درآمد شرکت ملی نفت در ۶ ماهه ۹۸ +جدول

به گزارش اکوبورس،جزئیات عملکرد شش ماهه سال جاری ۴ شرکت مادر تخصصی و بزرگ سودده دولتی مشخص شد.

عملکرد بودجه شرکت‌های دولتی در ۶ ماه نخست سال ۹۸ نشان می‌دهد شرکت مادر تخصصی ملی نفت ایران در این مدت ۲۶۳ هزار و ۶۱۹ میلیارد تومان درآمد داشته است. همچنین شرکت ملی گاز ایران نیز ۲۱ هزار و ۱۱۷ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در ۶ ماه سال جاری درآمد ۲ هزار و ۳۴۹ میلیارد تومانی داشته است و درآمد شرکت مادر تخصصی ملی صنایع پتروشیمی ۶۷۳ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

عملکرد ۶ ماهه ۹۸ چهار شرکت بزرگ دولتی- ارقام به میلیارد تومان
عنوان درآمد مالیات پرداختی سهم دولت از سود تقسیم شده
شرکت ملی نفت ۲۶۳,۶۱۹ ۸۸۰ ۳۳۴
شرکت ملی گاز ۲۱,۱۱۷ ۱۰۵ ۰
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی  ۲,۳۴۹ ۷ ۰
شرکت ملی صنایع پتروشیمی  ۶۷۳ ۰ ۰

در میان درآمدهای این ۴ شرکت تنها شرکت ملی نفت از محل سود حاصله بالغ بر سهم ۳۳۴ میلیارد تومان به دولت داده و ۸۸۰ میلیارد تومان نیز مالیات پرداخت کرده است.

مالیات شرکت ملی گاز ۱۰۵ میلیارد و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ۷ میلیارد و شرکت ملی صنایع پتروشیمی «صفر» به ثبت رسید.

همچنین درآمد ناشی از تعهدات بند "ق" تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۳ و ماده ۱۲ قانون رفع  موانع تولید ۱۳۵۰ میلیارد تومان بوده است.

منبع: فارس
برچسب ها نفت ،
اخبار مرتبط

عجیب ترین پرونده تاریخ قضایی ایران

اکوبورس: گفت‌وگو با تعدادی از سهامداران گروه صنعتی سدید ماجرا از این قرار است که گروه صنعتی سدید و شرکت آب و برق صبا، دعوایی ۲۵ ساله بر سر مالکیت ٣٣ درصد شرکت فراب دارند که از همان ابتدا حکم دادگاه اولیه، بدوی و تجدید نظر براساس مدارک صریح و واضح مشروح بر آن بوده که ۳۳ درصد از سهام شرکت فراب، به گروه صنعتی وسدید انتقال یابد.

۱۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ادامه مطلب

تاثیر اقدامات شستا برای ارتقای شفافیت و قیمت‌گذاری منصفانه

اکوبورس: علیرضا عسگری مارانی از پیشکسوتان بازار سرمایه با بیان این موضوع که شفافیت در همه لایه های شستا افزایش یافته گفت: قیمت گذاری منصفانه یکی از ضرورت های اقتصاد کشور است که توسط مدیران این مجموعه دنبال شده است.

۰۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ نیاز امروز بازار املاک است

اکوبورس: شرکت باتاب اندیش دومین اجلاس بین المللی مدیریت املاک و‌مستغلات را روز 14 اسفند ۱۳۹۹ با همکاری کشور امارات و باحضور اساتید برتر در این حوزه و مدیران املاک از کل کشور اجرا کرد. در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این اجلاس داشتیم که در ادامه می خوانید:

۱۳:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!