صفحه نخست »» شرکتها ۱۰:۱۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

تغییر مدیر روابط عمومی ایمیدرو

اکوبورس: منصوری استعفا داد، سپهر منصوب شد
تغییر مدیر روابط عمومی ایمیدرو

به گزارش اکوبورس، استعفای حسین منصوری از مدیریت روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران سرانجام پذیرفته شد و او هفته گذشته صندلی خود را به محمد سپهر واگذار کرد. 

سپهر با حکم خداداد غریب پور، هفتمین مدیر روابط عمومی ایمیدرو شد تا در ۲۰ ماهی که از عمر دولت دوازدهم باقیمانده، بتواند بخش معدن کشور را همراهی کند. 
در طول چهار سالی که منصوری مدیریت روابط عمومی ایمیدرو را برعهده گرفت، اتفاقاتی برای نخستین بار در بخش معدن رخ داد.

تفکر منصوری نزدیک کردن جامعه هنری و فرهیخته کشور به بخش معدن بود. در همین راستا او جشنواره ملی عکس معدن را بنیانگذاری کرد و سه دوره آن را ادامه داد. 

سال گذشته نیز ارتباط ایمیدرو را با مستندسازان کشور افزایش داد تا بخش معدن به عنوان بخش جنبی جشنواره سینما حقیقت در بین سینماگران و مستندسازان برتر کشور حضور داشته باشد. 

فعالیت های فرهنگی منصوری به این موارد ختم نشد و او با ارتباطی که با نشر ثالث گرفت توانست یکی دیگر از پازل های فرهنگی ایمیدرو را تکمیل کند. 

نتیجه این شد که جشنواره داستان نویسی با موضوع معدن را پایه گذاری کرد و اثرات زیادی در این بخش از سوی نویسندگان کشور به دبیرخانه آن رسید. مهم ترین وجهه منصوری سلامت فکری، مالی و شخصیتی اوست که این شخصیت به ایمیدرو نیز تسری یافت و سبب شد تا وجهه مثبت جامعه معدنی کشور و ایمیدرو به عنوان یک سازمان توسعه ای دولتی نزد فرهیختگان به اثبات برسد.

نمونه آن پایه گذاری بازدید اقتصاددانان از مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو بود که در زمستان سال 95 برگزار شد و به نوعی باعث آشنایی سیاستگذاران با بخش معدن شد.

مسیری که منصوری در ایمیدرو پایه گذاری کرد، سبب ساز ورود جامعه غیر مهندسان به بخش معدن شد از این رو نیاز است این راه ادامه پیدا کند تا بخش معدن ارتباط خود را با فرهیختگان حفظ کنند و ایمیدرو در قلب آنان محبوب بماند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

خبر خوش بنیاد مستضعفان برای پژوهشگران

اکوبورس: مدیرعامل موسسه دانشمند وابسته به بنیادمستضعفان گفت: شرکت‌های دانش بنیان و هسته‌های پژوهشی که بتوانند شبکه مسائل بنیاد و صنعت کشور را حل کنند؛ مورد حمایت بنیاد مستضعفان قرار می‌گیرند.

۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ ادامه مطلب

تبعات شکاف قیمتی بین قراضه و آهن اسفنجی

اکوبورس: مدیر فروش فولاد خراسان گفت: شکاف قیمتی بین قراضه و آهن اسفنجی باعث شده که شرکت‌های تولیدکننده آهن اسفنجی که مازاد تولید دارند، تمایلی به فروش این مواد اولیه نداشته باشند چرا که خودشان تولیدکننده فولاد هستند و باید قراضه را با اختلاف نرخ بالاتری خرید کنند. این در حالی است که در چند سال گذشته نرخ آهن قراضه پایین تر از آهن اسفنجی بوده است.

۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ ادامه مطلب

آغاز فروش محصولات «ایران‌خودرو»

اکوبورس: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلب رضایت مشتریان خود، روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه امسال برنامه فروش اعتباری ۲ محصول خود را از ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد کرد و مشتریان می‌توانند در این شرایط فروش یکی از دو خودروی پژو ۴۰۵ مدل SLX و یا خودروی پژو پارس موتور TU۵ را خریداری کنند.

۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!