صفحه نخست »» شرکتها ۱۳:۵۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

افق کوروش دو هزار شعبه ای می شود

اکوبورس: قائم مقام فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش از دو هزار شعبه ای شدن این فروشگاه تا پایان سال خبر داد.
افق کوروش دو هزار شعبه ای می شود

به گزارش اکوبورس ، حسین صبوری در نشست خبری مدیران ارشد فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش که به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس آن برگزار شد، گفت: اولین فروشگاه ما در تاریخ 9 آذر 92 افتتاح شد و امروز تعداد فروشگاه‌های ما به 1773 واحد رسیده که بنا داریم تعداد آن را تا پایان سال به دو هزار واحد برسانیم.

وی افزود: در حال حاضر بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای ایران هستیم که بالاترین میزان تخفیفات را که رقمی در حدود 18 درصد است را به متشریان ارائه می‌دهیم.

صبوری با بیان اینکه این فروشگاه تاکنون بیش از دو هزار میلیارد تومان به مشتریان خود تخفیف داده است، گفت: همچنین اولین فروشگاه زنجیره‌ای است که سهام آن در بورس ارائه شده و میزان رشد سهام مجموعه تا به امروز 1250 درصد بوده است.

وی به نقش فروشگاه‌های زنجیره‌ای و احیا شدن این صنعت در کشور پرداخت و ادامه داد: در سال‌های قبل فروشگاه‌های زنجیره‌ای به صورت محدود وجود داشتند اما اینکه این فعالیت به صورت صنعت دربیاید از زمان افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش شکل گرفت.

صبوری با بیان انیکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای توانستند با حذف واسطه‌ها سهم تولیدکننده را از تولید ناخالص ملی افزایش دهند، گفت: توسعه این فروشگاه‌ها، باعث تولید و اشتغال بیشتری در کشور می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تخفیف‌های ارائه شده توسط افق کوروش کاملا در بستر اقتصادی انجام می‌شود، افزود: برای مجموعه افق کوروش ثبات اقتصادی بسیار مهم است، پس طبیعی است در زمان‌های مهمی مثل گران شدن بنزین به ثبات اقتصادی و مردم کمک کنیم.

صبوری گفت: با ایجاد تجارت ترجیحی بین ایران و اتحادیه اوراسیا و همچنین گسترش همکاری‌های ایران و سوریه این مجموعه مطالعات خود را برای حضور در دیگر کشورها آغاز کرده، اما در حال حاضر تا پایان سال جاری برنامه عملی برای افتتاح شعب خارجی نداریم.

در ادامه این نشست، کاظم کلب‌خانی مدیر فروشگاه اینترنتی اوکالا گفت: در زمان قطعی اینترنت و گران شدن بنزین سیستم فروش اینترنتی ما اعم از سایت و اپلیکیشن فعال بود و هیچ گونه اختلالی نداشت. سرورهای ما به طور کامل داخلی هستند و با حجم بسیار بالاتر از این هم می‌توانند کار کنند همچنی این مجموعه در راستای حمایت از مردم به رغم گران شدن بنزین کماکان حمل و نقل را رایگان انجام می‌دهد.

وی افزود: در حال حاضر فروشگاه اینترنتی با بیش از پنج هزار قلم کالا در تهران کرج و مشهد خدمات می‌دهند و تا پایان ماه جاری نیز شهرهای کرمان، قم و سمنان نیز به آن اضافه خواهد شد. ضمن آنکه سرویس ما در تهران از هفته جاری به صورت شبانه‌روزی به مشتریان خدمات می‌دهد.

برچسب ها
اخبار مرتبط
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!