صفحه نخست »» مجامع ۱۴:۱۴ ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۷ درصدی "وتوکا"

اکوبورس: هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توکا فولاد پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ هزار و ۹ میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریالی، معادل ۷۷ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۷ درصدی

به گزارش اکوبورس، شرکت سرمایه‌گذاری توکا فولاد عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به ۲ هزار و ۶۰۹ میلیارد و ۲۸۲ میلیونریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "وتوکا" از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته به منظور جبران مخارج سرمایه گذاری های انجام شده و اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

این شرکت ها در مجمع چه کردند

اکوبورس: شرکت های سرمايه گذاري ساختماني اعتماد گستر، شهد ايران، تولید برق عسلویه مپنا، سرمايه گذاري توسعه معادن و فلزات، توليد نيروي برق آبادان و ذوب آهن اصفهان مجمع خود را برگزار کردند،

۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ادامه مطلب

مجامع چند شرکت و بانکی بورسی در راه است

اکوبورس: همیشه در هفته آخر تیرماه اوج برگزاری مجامع بورسی است. بر این اساس در هفته جاری بسیاری از شرکت های بورسی مجامع خود را برگزار می کنند که در ذیل می توانید تاریخ و ساعت برگزاری مجامع را مشاهده کنید.

۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!