صفحه نخست »» شرکتها ۱۲:۲۷ ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

تولید کنسانتره فسفات افزایش یافت

اکوبورس: میزان تولید کنسانتره مجتمع فسفات اسفوردی طی ۶ ماهه نخست امسال، ۲۰ درصد افزایش یافت.
تولید کنسانتره فسفات افزایش یافت

به گزارش اکوبورس، مجتمع فسفات اسفوردی از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ۹۸، حدود ۵۲ هزار و ۲۰۵ تن کنسانتره فسفات تولید کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۴۳ هزار و ۵۰۴ تن بود.

میزان تولید این شرکت نسبت به برنامه (۲۹ هزار و ۱۰۰ تن)، ۷۹ درصد رشد نشان می‌دهد.

همچنین طی ۶ ماهه نخست امسال، ۱۷ هزار و ۶۲۸ تن کنسانتره فسفات توسط مجتمع فسفات اسفوردی ارسال شد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۳ هزار و ۱۲۱ تن)، ۴۶۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

همچنین میزان استخراج ماده معدنی توسط این شرکت طی مدت مذکور، ۱۳۳ هزار و ۳۹۲ تن بود. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۱۷۱ هزار و ۷۹۳ تن بود که حاکی از کاهش ۲۲ درصدی است.

بنا به این گزارش، مجتمع فسفات اسفوردی از جمله شرکت‌های زیر مجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی وابسته به ایمیدرو، در ۳۵ کیلومتری شهرستان بافق در استان یزد واقع شده است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

افزایش سرمایه «نوری» در آینده نزدیک

اکوبورس: مدیرعامل پتروشیمی نوری از آغاز پروژه زیرو فلرینگ در این پتروشیمی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این پروژه علاوه بر اینکه مصرف گاز طبیعی را به صورت محسوس کاهش می‌دهیم و برای اولین بار در کشور، گوگرد را تبدیل به کود سولفات آمونیوم می‌کنیم که نتیجه این اقدامات صفر شدن فلر در نوری است.

۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب

برگزاری جشنواره یلدای شهروند برای کمک به کودکان سرطانی

اکوبورس: مدیرعامل شرکت شهروند از برگزاری جشنواره شب یلدا از تاریخ 20 آذر لغایت ششم دیماه در فروشگاه‌های شهروند خبر داد و گفت: یک درصد از سود فروش این جشنواره در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت به موسسه محک اهداء می‌شود.

۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب

پتروشیمی آپادانا شهریورماه ۱۴۰۰ به تولید محصول می رسد

اکوبورس: جلیل قسامی مدیرعامل پتروشیمی آپادانا در نشست خبری با خبرنگاران اعزامی به عسلویه با بیان اینکه آپادانا شهریور ۱۴۰۰ به محصول می‌رسد، گفت: متانول امروز یکی از شاخص‌های سنجش توسعه یافتگی کشورهاست.

۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!