صفحه نخست »» شرکتها ۱۲:۱۱ ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی رئیس بنیاد علوی را تغییر داد

اکوبورس: فتاح در مراسم تودیع و معارفه بر تحول چشمگیر در تعامل این بنیاد با گروه‌های جهادی تاکید کرد.
رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی رئیس بنیاد علوی را تغییر داد

به گزارش اکوبورس،  پرویز فتاح در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل بنیاد علوی با تاکید بر نقش بنیاد علوی در هم افزایی میان گروه‌های جهادی و بنیاد مستضعفان، اظهار کرد: در دوره جدید مدیریت بنیاد مستضعفان رابطه این نهاد انقلابی با گروه‌های جهادی تحول چشم گیر پیدا می‌کند.

فتاح با اشاره به اینکه همه بخش‌های بنیاد باید در خدمت محرومان و مستضعفان باشد؛ افزود: هر تلاشی در هر بخشی از بنیاد مستضعفان انجام می‌گیرد باید با نیت کمک به طبقه مستضعف جامعه باشد. اگر بنیاد فعالیت اقتصادی انجام می‌دهد؛ بدین معنا نیست که این بخش باید فارغ از مشکلات و مسائل مستضعفان باشد بلکه تقویت بخش اقتصادی باید در راستای تقویت بازوی اجتماعی بنیاد و درنتیجه کمک رسانی بهتر به محرومان باشد.

وی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در رفع نواقص و ترویج الگوی طرح پیشرفت و آبادانی قلعه گنج گفت:: در بنیاد مستضعفان توجه به گسترش طرح‌های پیشرفت و آبادانی افزایش می‌یابد و بنیاد باید علم گروه‌های جهادی در کشور را بدست گیرد.

بر اساس حکم پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، محسن منصوری جایگزین موسی برزگری در بنیاد علوی شد.

 

برچسب ها
اخبار مرتبط

افزایش سرمایه «نوری» در آینده نزدیک

اکوبورس: مدیرعامل پتروشیمی نوری از آغاز پروژه زیرو فلرینگ در این پتروشیمی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این پروژه علاوه بر اینکه مصرف گاز طبیعی را به صورت محسوس کاهش می‌دهیم و برای اولین بار در کشور، گوگرد را تبدیل به کود سولفات آمونیوم می‌کنیم که نتیجه این اقدامات صفر شدن فلر در نوری است.

۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب

برگزاری جشنواره یلدای شهروند برای کمک به کودکان سرطانی

اکوبورس: مدیرعامل شرکت شهروند از برگزاری جشنواره شب یلدا از تاریخ 20 آذر لغایت ششم دیماه در فروشگاه‌های شهروند خبر داد و گفت: یک درصد از سود فروش این جشنواره در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت به موسسه محک اهداء می‌شود.

۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب

پتروشیمی آپادانا شهریورماه ۱۴۰۰ به تولید محصول می رسد

اکوبورس: جلیل قسامی مدیرعامل پتروشیمی آپادانا در نشست خبری با خبرنگاران اعزامی به عسلویه با بیان اینکه آپادانا شهریور ۱۴۰۰ به محصول می‌رسد، گفت: متانول امروز یکی از شاخص‌های سنجش توسعه یافتگی کشورهاست.

۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!