صفحه نخست »» بازار سرمایه »» فرابورس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

فروش ۱۰۰ درصدی اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی

اکوبورس: ۱۰۰ درصد اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش روز اول به صورت کامل در فرابورس به فروش رسید.
فروش ۱۰۰ درصدی اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی

به گزارش اکوبورس،سررسید این اوراق ۴ ساله بوده و با سود ۱۸ درصد به خریدار در سرسید ۱۴۰۲ بازگردانده خواهد شد. دارایی های غیر منقول در این پروژه، به عنوان تامین منابع مالی احداث ترمینال پروازهای بین المللی این فرودگاه در نظر گرفته می شود.

بر اساس این گزارش، دارایی مبنای انتشار این اوراق یک باب ملک ویلایی با کاربری مسکونی است که توسط شرکت واسط مالی دی سوم از شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش خریداری شده و سپس به صورت اجاره به شرط تملیک به آن شرکت واگذار می شود.

لازم به ذکر است، این اولین بار است که زیرساخت فرودگاهی و حمل و نقل هوایی در بازار سرمایه تامین اعتبار می شود. پیش از این اوراق اجاره صکوک یکی از شرکت های هواپیمایی در بازار سرمایه عرضه شده بود که به تامین اعتبار خرید ناوگان حمل و نقل هوایی اختصاص داشت.

اطلاعیه تعهدات بازارگردانی صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی

برچسب ها فرابورس ،
اخبار مرتبط

سه عرضه عمده روی میز فرابورس می‌رود

اکوبورس: سهام غیرمدیریتی سه شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش، پتروشیمی ممسنی و سرمایه‌گذاری جامی به ترتیب در روزهای ششم، نهم و دوازدهم ماه جاری به‌صورت عرضه عمده در فرابورس ایران عرضه می‌شود.

۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ ادامه مطلب

ارزش بازار فرابورس از ۴۰۰ هزار میلیارد تومان گذشت

اکوبورس: فرابورس ایران در هفته منتهی به ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸، در مجموع برآیندی مثبت را ثبت کرد. در پایان روز معاملاتی چهارشنبه، شاخص آیفکس با رسیدن به ۳۹۳۲ واحد، بازدهی ۱.۲ درصدی نسبت به ابتدای هفته و ۳.۴ درصدی نسبت به ابتدای ماه جاری را به ارمغان آورد.

۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ ادامه مطلب

قیمت اوراق تسهیلات مسکن به ۴۱ هزار تومان رسید

اکوبورس: آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس نشان می‌دهد که این اوراق در ۷ ماه ابتدای سال‌جاری تا قیمت ۴۱ هزار تومان برای خریداران در نوسان است و در هفته‌های اخیر با اندکی افزایش نیز مواجه شده است.

۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!